Agnieszka Malesza-Woźniak, partner

Moja przygoda z PR-em zaczęła się już 12 lat temu. Doświadczenie zdobywałam w agencjach PR, jak i pracując po stronie klienta.

Dość szybko odkryłam, że moja droga to praca na własny rachunek. Przygoda ze prowadzeniem agencji Public Relations trwa już 9 lat.

Specjalizuję się przede wszystkim w tworzeniu strategii i doradzaniu klientom, jak efektywnie prowadzić działania komunikacyjne. Najbardziej lubię działania z zakresu PR korporacyjnego, szczególnie dla klientów z branży marketingowej. Jestem analitykiem, dlatego chętnie opracowuje koncepcje raportów, a z danych wyciągam to, co może zainteresować media. Spełniam się także szkoląc innych i przybliżając im świat mediów.

Jestem absolwentką dziennikarstwa ze specjalizacją marketing medialny i Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam również studia podyplomowe – Zarządzanie Marką – na SGH. Najwięcej jednak nauczyli mnie moi klienci i praca dla nich, a także wszyscy, z którymi miałam przyjemność pracować.

Prywatnie jestem mamą rocznego cudownego chłopczyka, który zmienił moje życie. Mam również kota, a raczej to Fila ma mnie. W wolnym czasie namiętnie czytam, nieco mniej namiętnie biegam. Moja pasją jest psychologia a ulubionym kierunkiem podroży Skandynawia.