Anna Olkowicz, partner

Ponad 15 letnie doświadczenie w dziedzinie Public Relations to dla mnie fascynująca podróż w obszarze komunikacji. Miałam przyjemność pracować w największych polskich i sieciowych agencjach PR, współtworząc projekty dla krajowych i zagranicznych marek.
Anna Olkowicz

Anna Olkowicz

W pracy w agencji PR najbardziej cenię kontakt z ludźmi oraz różnorodność tematów i zagadnień, z jakimi spotykam się na co dzień. Koordynuję projekty z zakresu Brand PR, skupiając się na przygotowaniu strategii i czuwając nad ich realizacją przez nasz zespół. Szczególnie bliska jest mi komunikacja marek z użytkownikami w Internecie. Stworzyłam dla klientów naszej agencji autorskie narzędzie – platformę komunikacyjną do zarządzania działaniami z zakresu marketingu rekomendacji.
Jestem absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Miłość do słowa pisanego została mi do dzisiaj i daje mi dużo przyjemności w mojej codziennej pracy.
Prywatnie jestem spełnioną mamą dziesięcioletniego Mateusza. Najbardziej lubię ludzi i spotkania z nimi. Moją pasją jest literatura, choć ciągle mam na nią za mało czasu, a także psychologia i świat kina. Lubię podróżować po Polsce i odkrywać razem z synem jej uroki.