Triple PR | Triple PR - Kariera
Naszą największą wartością są ludzie i zespół – wierzymy, że suma naszych kompetencji i osobowości przesądza o naszej rynkowej pozycji. Szukamy osób ciekawych świata i ludzi, którzy śledzą media nie z obowiązku, ale z wewnętrznej pasji. Dlatego jeśli kochasz PR i chcesz się rozwijać to nasza agencja jest miejscem dla Ciebie.
Triple PR, Agencja PR, Agencja Public Relations, Agencja PR Warszawa, usługi PR, obsługa PR, kariera, praca
16868
page-template-default,page,page-id-16868,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Kariera

 

Naszą największą wartością są ludzie i zespół – wierzymy, że suma naszych kompetencji i osobowości przesądza o naszej rynkowej pozycji. Szukamy osób ciekawych świata i ludzi, którzy śledzą media nie z obowiązku, ale z wewnętrznej pasji. Dlatego jeśli kochasz PR i chcesz się rozwijać to nasza agencja jest miejscem dla Ciebie.

Jak wygląda praca w Triple PR?

 

Pracujemy do 9 do 17. Tak, czasem zdarzają się nadgodziny, ale to wyjątek, a nie reguła. Stawiamy bowiem na dobra organizację zadań i mądre zarządzanie czasem. Dzień zaczynamy od porcji maili i wieści od naszych klientów i dziennikarzy. Dzielimy się zadaniami. O 11 obowiązkowo parzymy kawę w naszym firmowym ekspresie. Mamy czas na lunch. I dużo się spotykamy – z klientami i dziennikarzami, partnerami i podwykonawcami.

Regularnie robimy burze mózgów – zarówno w kwestiach małych i dużych. Kluczową rolę odgrywa u nas współpraca i wzajemne wsparcie.

W codziennej pracy stawiamy na kreatywność i jakość. Wychodzimy z założenia, że nieszablonowe podejście do codziennej pracy procentuje. Przywiązujemy wagę do detali. Dbamy o jakość we wszystkim co robimy – od informacji prasowej do strategii.

Każda osoba w naszym zespole prowadzi średnio dwa projekty jako lider ze wsparciem młodszego specjalisty lub stażysty. Nad każdym z klientów dodatkowo czuwa jedna ze współwłaścicielek agencji.

 

Jakie kompetencje są ważne w naszej pracy?

 

Szukamy osób, które naprawdę lubią PR. Są komunikatywne i łatwo nawiązują  kontakty. Jeśli lubisz ludzi i jesteś człowiekiem komunikacji (nie mylić z mediami społecznościowymi, chociaż ich znajomość to dodatkowy atut) będziesz się dobrze czuć nie tylko w naszej agencji, ale generalnie w tym zawodzie. Ważna jest dobra organizacja pracy bo często równolegle toczy się kilka ważnych tematów dla różnych klientów. O przygotowaniu ofert nie wspominając. Szukamy osób o otwartym umyśle i interdyscyplinarnym podejściu do rozwoju osobistego. Doceniamy inne umiejętności, które możesz wnieść – od projektowani stron, obsługi programów graficznych po zacięcie do fotografii. Osobowość, chęć nauki, rozwoju i otwartość na nowe tematy, zjawiska, ludzi to cechy, są dla nas równie ważne jak dobry warsztat.

 

Co oferujemy?

 

Dobra atmosfera pracy to dla nas nie rekrutacyjny banał, ale absolutna podstawa. Naprawdę lubimy naszą pracę, klientów i siebie nawzajem. Na co dzień dbamy o to, aby dobrze się nam ze sobą pracowało.

Jeśli jesteś osobą początkującą, świat PR-u poznasz, pracując z nami. Zapewniamy cykl szkoleń wewnętrznych i pracę pod opieką specjalisty i managera. Spokojnie wdrożymy Cię w arkana pracy dla klientów i dziennikarzy.

Jeśli masz już doświadczenie, zaoferujemy Ci dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów. Oprócz pracy dla klientów, będziesz silnie zaangażowany w inne projekty Agencji oraz w proces pozyskiwania nowych klientów.

Poznaj opinie naszych pracowników

 

natalia-grabiec-triple-pr

Triple PR to agencja, która ma mocne fundamenty w postaci dwóch kobiet, które założyły i prowadzą tę firmę.  Ania i Agnieszka od lat pracują w branży, a Triple PR jest ich wspólnym, wyczekanym „dziełem”. Wiedza i doświadczenie, jakie posiadają, śmiało może wystarczyć do napisania dwóch dobrych książek o relacjach i komunikacji w branży PR. Są Mentorkami i opoką dla całego zespołu, dzięki czemu Triple PR to doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego i osobistego. Przyjacielska, życzliwa i przede wszystkim „ludzka” atmosfera panująca w agencji pozwala się realizować i chłonąć wiedzę z zakresu PR i relacji międzyludzkich. Każda z nas wnosi do pracy 100% zaangażowania i własnego „ja”. Zespół Triple PR to doskonały przykład na to, że praca może sprawiać radość, dawać satysfakcję, a koniec weekendu nie musi oznaczać płaczu.

Natalia

 

 

martyna-danielewicz-triple-pr

Triple PR to dla mnie przede wszystkim zespół. Ludzie, którzy się wzajemnie motywują, inspirują, wpierają, ale też kiedy jest to konieczne „sprowadzają na ziemię”. Cieszę się, że mogę być jego częścią i stawać się coraz lepsza w pracy i nie tylko J Bardzo ważne jest dla mnie to, że na co dzień mogę realizować swoje pomysły oraz zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Cenię to, że zostałam obdarzona zaufaniem i powierzane są mi odpowiedzialne zadania.

Martyna

 

 

magdalena-dymek-triple-pr

W Triple PR możesz być sobą i rozwijać się zgodnie ze swoimi predyspozycjami, osobowością i zainteresowaniami. Ania i Agnieszka są nie tylko świetnymi PRowcami, ale także managerkami i… obserwatorkami – dzięki temu potrafią wydobyć z każdego to, co najlepsze. Mimo, że każda z nas jest inna, mamy poczucie, że gramy w jednej drużynie, co w zindywidualizowanym, pełnym mocnych osobowości świecie PRu nie zawsze jest tak oczywiste.

Magda

 

 

Jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole? Napisz do nas: triplepr@triplepr.pl