Kasia Maszczyńska, Junior PR Specialist

Podczas mojej trzyletniej drogi do zdobycia tytułu licencjata na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej doświadczyłam pracy na wielu płaszczyznach komunikacji. Pierwsze dwa lata spędziłam w redakcjach prasowych oraz telewizyjnych. W końcu przyszedł czas na PR, w którym „zasiedziałam się” nieco dłużej.

Jestem w pełni przekonana, że obrałam idealną drogę i to właśnie w tej dziedzinie nadal chcę się kształcić. Według mnie praca w PRze to codzienne stawianie sobie celów i wyznawań, do których chce się dążyć. PR urzekł mnie przede wszystkim możliwością pracy nad różnorodnymi projektami, które pozwalają wykazać się wszechstronną kreatywnością. Dusza sangwinika potrzebuje kontaktu z ludźmi, a tego w naszej agencji nie brakuje. Jestem w pełni zaangażowana w pozytywną relację z Klientem, jak i dziennikarzami, z którymi dane jest mi pracować.

Poza pracą, bezapelacyjnie uwielbiam podróżować. Przede wszystkim do Hiszpanii, która urzekła mnie pyszną Paellą w kompozycji z popisową hiszpańską Sangrią, a także radością bijącą ze strony jej mieszkańców.