Od początku lutego br.  odpowiadamy za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe Forbis Group – firmy projektowo-wykonawczej. Miałyśmy przyjemność współpracować już z marką od marca do grudnia 2017 r.

Nasza Agencja zajmuje się komunikacją biznesową i doradztwem wizerunkowym dla Forbis Group. Do zadań Agencji należą także działania z zakresu media relations, prowadzenie biura prasowego, przygotowanie newslettera dla klientów oraz obsługa firmowych profili w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn).
Forbis Group to jeden z liderów branży fit-out w Polsce. Zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz w lokalach handlowych i usługowych oraz biurach. Ma na swoim koncie ponad 700 realizacji w całej Europie dla takich branż jak Retail, Office, HoReCa, Fitness i Gabinety medyczne. Wyróżnia się holistycznym podejściem – oferuje usługi zarówno z zakresu doradztwa na etapie wyboru miejsca inwestycji, jak i odpowiedniego wykończenia lokalu. Firma powstała w 2011 r., a od 2017 r. jest częścią grupy kapitałowej Paged.