Triple PR | agencja Public Relations Warszawa - usługi PR
Jeśli szukasz agencji PR, która przedstawi Ci przemyślaną strategię działań Public Relations, a nie tylko zbiór narzędzi, to jesteś we właściwym miejscu. Świadczymy kompleksowe usługi PR: kampanie Public Relations, strategie PR, działania Media Relations, szkolenia medialne i kryzysowe. Jesteśmy agencją Public Relations z Warszawy, ale świadczymy usługi dla Klientów z całej Polski.
Triple PR, Agencja PR, Agencja Public Relations, Agencja PR Warszawa, Agencja Public Relations Warszawa, usługi PR, obsługa PR
16857
page-template-default,page,page-id-16857,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O Agencji

Jeśli szukasz agencji PR, która przedstawi Ci przemyślaną strategię działań Public Relations, a nie tylko zbiór narzędzi, jakie ma w swojej ofercie albo kolekcję logotypów, to jesteś we właściwym miejscu. Logotypy też oczywiście pokażemy :) bo przez ponad 9 lat miałyśmy zaszczyt wspierać wiele polskich i zagranicznych marek w budowaniu ich pozycji na rynku. Cieszy nas każda firma, która zaufa nam i naszym kompetencjom. To dla nas potwierdzenie tego, że podjęłyśmy słuszną decyzję, żeby iść własną drogą i założyć własną agencję PR.

Referencje od naszych Klientów znajdziesz tutaj, a przykłady zrealizowanych przez nas projektów w sekcji Case studies.

 

Cenimy sobie dobrą atmosferę pracy, bo ta przekłada się na to, jak pracujemy dla naszych Klientów. Jesteśmy zgranym i niedużym zespołem. Wierzymy, że na koniec dnia najważniejsze jest to, kto prowadzi projekt na co dzień, a nie tylko to, kto prezentuje strategię. Zespół naszej agencji PR to nie tylko specjaliści ds. Public Relations. Mamy na pokładzie artystyczne dusze, które przygotują infografikę na potrzeby działań, dobiorą zdjęcia, a nawet je zrobią. Pasjonatów mediów społecznościowych. Tych, którzy lubią szkolić. I tych, którzy kochają dane i ich analizę.

 

Więcej o nas i zespole przeczytasz tutaj

 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, to będziesz pracować z osobą, którą poznasz już na pierwszym spotkaniu. Zawsze delegujemy także drugą osobę, bo to gwarancja bezpieczeństwa i płynności prac. Na początku wspólnej pracy oferujemy szkolenie o tym, jak wygląda współpraca z agencją PR, z dziennikarzami, jak się do niej przygotować, czego oczekiwać. To dobry grunt do dalszych działań, a zainwestowany czas zwróci się wszystkim z nawiązką. Jesteśmy agencją PR z Warszawy, ale świadczymy usługi Public Relations dla klientów z całej Polski.

 

Najważniejsza jest dla nas jakość, bo na koniec dnia to my, a nie centrala czy Zarząd, straci klienta. Dlatego osobiście angażujemy się w każdy projekt, a za zespół ręczymy głową. Wierzymy, że najlepsze efekty daje długofalowa współpraca w szerszym zakresie, ale jesteśmy elastyczne. Potrzebujesz tylko wysłać komunikat prasowy lub zorganizować konferencję prasową, a może potrzebujesz konsultacji, aby usprawnić kontakty z mediami  – zapraszamy do naszej agencji PR.

 

Więcej o oferowanych przez nas pakietach przeczytasz tutaj

Lubimy się spotykać. Najpierw z klientami. Im lepiej poznamy firmę, tym lepsze efekty przyniesie nasza praca. Jako zewnętrzna agencja PR chcemy w jak największym stopniu uczestniczyć w życiu firmowym naszych klientów. Im częściej się widzimy, tym więcej ciekawych informacji dla nas i dla mediów. Nie wysyłamy tylko e-maili. Dzwonimy i pytamy. Regularnie widujemy się z dziennikarzami. Wyznajemy zasadę, że na początku spotykamy się z wszystkimi najważniejszymi dziennikarzami. Siła kontaktu osobistego jest naszym zdaniem nie do przecenienie. Dlatego na taki cykl spotkań zawsze znajdujemy czas. To procentuje i dla nas i dla naszych klientów.

 

Jeśli oprócz działań Public Relations, potrzebujesz wsparcia w zakresie prowadzenia działań w mediach społecznościowych lub marketingu rekomendacji, to nasza agencja PR także je oferuje. Zintegrujemy te działania w ramach jednej strategii. Potrzebujesz zorganizować warsztaty dla dziennikarzy, wizytę studyjną, sesję zdjęciową – wyślij nam zapytanie i sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

 

Sprawdź tutaj jakie usługi oferuje nasza agencja PR.

 

Napisz, zadzwoń lub odwiedź biuro naszej agencji – chętnie pokażemy Ci, co możemy zaoferować. Parzymy (same) dobra kawę.

Triple PR - partnerzy

Zapraszamy – Ania i Agnieszka.