O agencji

Jesteśmy agencją Public Relations. Specjalizujemy się w zintegrowanej komunikacji z otoczeniem – mediami, partnerami, liderami opinii, influencerami. Stawiamy na indywidualne i jakościowe podejście do klientów i dziennikarzy.

Od 2008 roku dbamy o dobrą komunikację firm i marek. Zaufało nam już ponad 120 podmiotów. Budujemy pozytywny obraz firm, produktów i usług. Dbamy o dobry wizerunek prezesów, dyrektorów i managerów.

Model biznesowy naszej agencji PR zakłada koncentrację na kliencie i wspólną realizację zamierzonych celi – sukcesy klientów są naszymi sukcesami. Działania PR, które prowadzimy są silnie zintegrowane z planami biznesowymi naszych klientów.

Analiza, strategia, taktyka – tak podchodzimy do kampanii dla firm i marek powierzających nam jeden z najistotniejszych filarów we współczesnym świecie – swoją reputację i wizerunek.

Świadczymy usługi doradcze. Dobieramy narzędzia do potrzeb. Oprócz działań PR, klienci otrzymają od nas pełne wsparcie i szereg usług komplementarnych. W naszym portfolio są takie usługi jak działania Media Relations, konferencje prasowe, eventy, content marketing, szkolenia, obsługa social mediów, współpraca z blogerami i influencerami.

Niezależnie, na jaki zakres decyduje się klient, podchodzimy do codziennych zadań z pełnym zaangażowaniem, szukając kreatywnych rozwiązań.

Nasze wartości

Jakość

Wszechstronność zespołu, entuzjazm, z jakim pracujemy, kreatywność i osobiste zaangażowanie sprawiają, że jakość jest tylko „skutkiem ubocznym” naszej pracy. Działamy tak, aby każdy zrealizowany projekt mógł być naszym projektem referencyjnym.

Skuteczność

Naprawdę lubimy naszą pracę, klientów i siebie nawzajem. Dzięki temu do codziennych obowiązków podchodzimy ze szczerą pasją. Każde zapytanie ofertowe sprawia nam ogromną radość, nie tylko ze względów biznesowych. Cieszy nas wizja poznania nowego klienta, pracy dla branży, której nie miałyśmy jeszcze okazji obsługiwać lub dalszego rozwoju w obszarach, w których posiadamy już doświadczenie. Cieszymy się z każdego klienta, który podziela naszą wizję i ufa naszym kompetencjom.

Elastyczność

Jesteśmy agencją łączącą w sobie różne osobowości, doświadczenia i kompetencje. Dzięki temu na każdy projekt potrafimy spojrzeć wielowymiarowo. Wszechstronność i otwartość naszego zespołu pozwala na swobodne tworzenie kompleksowych strategii, które często wychodzą poza ramy klasycznego PR-u. Lubimy wyzwania, dzięki czemu zdobyłyśmy doświadczenie w pracy dla różnych branż od FMCG, poprzez marketing, branżę wnętrzarsko-budowlaną, fashion, design czy nowoczesne usługi dla biznesu.

Odpowiedzialność

Wierzymy w PR i jego skuteczność, dlatego z pełnym przekonaniem angażujemy się w to, co robimy. Bierzemy odpowiedzialność za efekt każdego naszego działania. Utożsamiamy cele klientów z celami agencji, a każdy projekt traktujemy jako naszą osobistą wizytówkę. Dzięki temu, że pracujemy ze sobą bardzo blisko, nasi klienci otrzymują nie tylko opiekę osoby prowadzącej projekt, ale także zaangażowanie i doświadczenie całego zespołu naszej agencji.

Kreatywność

Na tle innych agencji PR wyróżnia nas nieszablonowe podejście do codziennych działań Public Relations. Dobrze przygotowana strategia komunikacji to nie koniec – dla nas to dopiero początek. Każdego dnia poszukujemy dla naszych klientów ciekawych, niestandardowych rozwiązań i elastycznie reagujemy na nowe konteksty komunikacyjne. Uwielbiamy pracę twórczą, o czym przekonałby się każdy, kto choć raz podejrzałby z ukrycia nasze burze mózgów :).

Dołącz do nas

Jeśli lubisz ludzi i jesteś człowiekiem komunikacji, a w pracy cenisz dobrą atmosferę i zespół, na który możesz liczyć, to Triple PR jest miejscem dla Ciebie.

Jeśli jesteś osobą początkującą, poznasz świat PR-u, pracując w naszej agencji. Zapewnimy Ci cykl szkoleń wewnętrznych i pracę pod opieką doświadczonego managera. Spokojnie wdrożymy Cię w arkana pracy dla klientów i z dziennikarzami. Jeśli masz już doświadczenie, zaoferujemy Ci dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów. Oprócz pracy dla klientów, będziesz silnie zaangażowany w inne projekty oraz w proces pozyskiwania nowych klientów. Szukamy osób komunikatywnych, które łatwo nawiązują kontakty, o otwartym umyśle i interdyscyplinarnym podejściu do pracy. Osobowość jest dla nas równie ważna jak dobry warsztat.