Poznaj zespół naszej Agencji PR

Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

Nasz zespół

Agnieszka Malesza-Woźniak

Partner

Prowadzenie agencji PR to dla mnie niesamowita zawodowa przygoda. Od 2008 roku wspieram firmy i marki w osiąganiu ich celów biznesowych wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej komunikacji. Moją pasją jest budowanie efektywnych, kompleksowych strategii PR uwzględniających różnorodne narzędzia i rozwiązania. Oprócz działań PR i consultingu, prowadzę szkolenia przybliżające świat mediów. Pracuję z ludźmi, których cenię i którzy mnie inspirują, dla ludzi, od których się uczę. Za największy swój sukces uważam nasz zespół i standard obsługi klienta, jaki udało się nam wspólnie wypracować. Jestem absolwentką Dziennikarstwa ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny na UW i podyplomowych studiów Zarządzanie Marką na SGH. Prywatnie mama Mikołajka i Lusi, wielbicielka książek. Ostatnio chętnie słucham podcastów, tropię trendy i proste przepisy na vege dania.

Anna Olkowicz

Partner

PR jest dla mnie od wielu lat sztuką wymagającą i fascynującą zarazem. Praca na zmieniającym się rynku konsumentów, mediów i marek wymaga stałej potrzeby edukacji, podnoszenia kompetencji, zrozumienia trendów i rozwoju. Tworzenie jakościowych strategii komunikacji szytych na indywidualne potrzeby rynku i praca z ludźmi – to te elementy uwielbiam najbardziej. Koordynuję projekty z zakresu Brand PR oraz B2B, czuwając nad najlepszą realizacją strategii przez cały zespół. A, że zespół jest wszystkim, całość naszej pracy widoczna w efektach. Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłość do słowa została na zawsze, towarzysząc codziennej pracy. Stale podnoszę kompetencję biznesowe, związane z rozwojem osobistym w systemie szkoleń Network TwentyOne. Prywatnie jestem spełnioną mamą nastoletniego Mateusza, miłośniczką zdrowego stylu życia i rozwoju duchowego.

Magdalena Dymek

Senior PR Manager

Public Relations, jak sama nazwa wskazuje, to ciągłe „bycie w relacji” – z klientami, mediami, odbiorcami. Bardzo cenię sobie tę „miękką” stronę zawodu PR-owca. Podczas mojej agencyjnej przygody, która trwa nieprzerwanie od 2014 roku, wiele nauczyłam się o sobie oraz innych ludziach i jest to wiedza niezwykle cenna -nie tylko w wymiarze zawodowym. Prowadzę projekty łączące aspekt biznesowy i lifestylowy. Cieszy mnie, kiedy działaniom PR mogę dodać nieco artystycznego kolorytu. Ukończyłam studia na specjalizacji Public Relations i Marketing Medialny w ramach Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie wielbicielka wody, psów, rękodzieła artystycznego i warszawskiego Żoliborza. Uzależniona od googlowania.

Martyna Kempińska

PR Manager

Ze światem Public Relations jestem związana od 2014 roku. Zajmuje się komunikacją B2B zarówno dla korporacji, jak i MŚP z różnych branż. Wcześniej pracowałam dla organizacji pozarządowych. W swojej pracy najbardziej cenię to, że mam możliwość poznawania wielu wyjątkowych osób. Ponadto, ważne jest dla mnie to, że praca w agencji pozwala ciągle rozwijać nowe umiejętności, często w zaskakujących obszarach. Absolwentka bezpieczeństwa wewnętrznego oraz nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologii biznesu dla menadżerów na Akademii Leona Koźmińskiego. Ostatnio zafascynowana tańcami kubańskimi oraz kształtowaniem postaw.

Aneta Gałka

PR Manager

Swoją przygodę ze światem mediów rozpoczęłam w 2013 roku w agencji reklamowej, aby ostatecznie w 2017 roku trafić do TriplePR. Obecnie moją zawodową codziennością jest komunikacja B2B dla firm z wielu branż. Jest ona pełna różnorodnych i nieprzewidywalnych wyzwań. Dzięki pracy w agencji mam możliwość poznawania wielu ciekawych ludzi, którzy potrafią zainspirować i pozytywnie zaskoczyć. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Warszawski oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zakochana w górach oraz we wspinaczce.

Róża Siudaj

PR Consultant

Na drodze Public Relations jestem od 2018 roku i, choć znalazłam się na niej zupełnie niespodziewanie, szybko odkryłam w niej swoją pasję. Szczególnie w pracy PR-owca cenię różnorodność nie tylko zagadnień, którymi zajmuję się na co dzień, ale także zadań, które mam szansę realizować. W przeszłości związana z instytucją artystyczną, dziś zamiłowanie artystyczne przekładam na pracę z Klientami spełniając się przy tworzeniu kreatywnych treści i oryginalnych projektów w szczególności dla sektora lifestyle. Absolwentka zarządzania na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Prywatnie wielbicielka pięknych wnętrz i dalekich podróży.

Natalia Bodziony

Junior PR Consultant

Praca w Public Relations to ciągłe wyzwania i nieoczekiwane sytuacje – nigdy nie wiadomo, z czym przyjdzie się zmierzyć kolejnego dnia. Dla mnie właśnie ta nieprzewidywalność i potrzeba szybkiego reagowania są jednymi z najciekawszych aspektów tej pracy. Do tego ciągły samorozwój, poznawanie wielu różniących się od siebie branż i oczywiście – budowanie relacji. Czy to nie brzmi jaki zawód idealny? Swoją przygodę ze światem mediów rozpoczęłam w 2017 roku, a w agencji Triple PR mam przyjemność pracować od 2019 roku. Jestem studentką logistyki w mediach oraz psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie harcerka, miłośniczka przygód, podróży na własną rękę i wszystkiego, co związane z naturą.