Poznaj zespół naszej Agencji PR

Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

Nasz zespół

Agnieszka Malesza-Woźniak

Partner

Prowadzenie agencji PR to dla mnie niesamowita zawodowa przygoda. Od 2008 roku wspieram firmy i marki w osiąganiu ich celów biznesowych wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej komunikacji. Moją pasją jest budowanie efektywnych, kompleksowych strategii PR uwzględniających różnorodne narzędzia i rozwiązania. Oprócz działań PR i consultingu, prowadzę szkolenia przybliżające świat mediów. Pracuję z ludźmi, których cenię i którzy mnie inspirują, dla ludzi, od których się uczę. Za największy swój sukces uważam nasz zespół i standard obsługi klienta, jaki udało się nam wspólnie wypracować. Jestem absolwentką Dziennikarstwa ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny na UW i podyplomowych studiów Zarządzanie Marką na SGH. Prywatnie mama Mikołajka i Lusi, wielbicielka książek. Ostatnio chętnie słucham podcastów, tropię trendy i proste przepisy na vege dania.

Anna Olkowicz

Partner

PR jest dla mnie od wielu lat sztuką wymagającą i fascynującą zarazem. Praca na zmieniającym się rynku konsumentów, mediów i marek wymaga stałej potrzeby edukacji, podnoszenia kompetencji, zrozumienia trendów i rozwoju. Tworzenie jakościowych strategii komunikacji szytych na indywidualne potrzeby rynku i praca z ludźmi – to te elementy uwielbiam najbardziej. Koordynuję projekty z zakresu Brand PR oraz B2B, czuwając nad najlepszą realizacją strategii przez cały zespół. A, że zespół jest wszystkim, całość naszej pracy widoczna w efektach. Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłość do słowa została na zawsze, towarzysząc codziennej pracy. Stale podnoszę kompetencje biznesowe, związane z rozwojem osobistym w systemie szkoleń Network TwentyOne. Prywatnie jestem spełnioną mamą nastoletniego Mateusza, miłośniczką zdrowego stylu życia i rozwoju duchowego.

Magdalena Dymek

Senior PR Manager

Public Relations, jak sama nazwa wskazuje, to ciągłe „bycie w relacji” – z klientami, mediami, odbiorcami. Bardzo cenię sobie tę „miękką” stronę zawodu PR-owca. Podczas mojej agencyjnej przygody, która trwa nieprzerwanie od 2014 roku, wiele nauczyłam się o sobie oraz innych ludziach i jest to wiedza niezwykle cenna -nie tylko w wymiarze zawodowym. Prowadzę projekty łączące aspekt biznesowy i lifestylowy. Cieszy mnie, kiedy działaniom PR mogę dodać nieco artystycznego kolorytu. Ukończyłam studia na specjalizacji Public Relations i Marketing Medialny w ramach Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie wielbicielka wody, psów, rękodzieła artystycznego i warszawskiego Żoliborza. Uzależniona od googlowania.

Miłosz Ciekalski

Senior PR Consultant

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem, do drzwi naszego domu nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć! Tak pisał Carlos Ruiz Zafon w książce „Cień wiatru” i… tak można rozumieć PR. To nieustanne tworzenie i wychodzenie do klienta z nowymi pomysłami i rozwiązaniami, które nie przychodzą podane na tacy – trzeba się wysilić i sięgnąć po inspiracje do wielu źródeł. Od początku zawodowej „kariery” związany z komunikacją – zaczynając od stażu w biurze prasowym Lecha Poznań, przez dziennikarską przygodę w radiu studenckim Afera, aż po pierwszą pracę na wielkopolskim rynku agencji PR. Absolwent specjalności Publicystyka Ekonomiczna i Public Relations na poznańskim biznesowym „fyrtlu”, czyli Uniwersytecie Ekonomicznym. Największą pasją od dzieciństwa jest sport, w szczególności pogoń za napompowanym balonem obitym w skórzany materiał, zwany inaczej piłką nożną.

Kinga Ostrowska

Senior PR Consultant

Przygodę w obszarze marketingu i PR zaczęłam w 2017 roku. Moja zawodowa ścieżka rozpoczęła się od marek beauty i współpracy z klinikami. Pozwoliło mi to na rozwój na wielu płaszczyznach, podjęcie wyzwań przy różnorodnych projektach, a przede wszystkim nauczyło pracy z wymagającą grupą docelową. Poza ciągłą pracą ze słowem miałam okazję współtworzyć branding, strony internetowe, spoty reklamowe (także kinowe) oraz uczestniczyć w organizacji eventów. W realizacji każdego z tych projektów na pewno pomogła mi specjalizacja z designu, reklamy i komunikacji wizualnej (ukończyłam studia Dziennikarskie na Uniwersytecie Łódzkim). Natomiast drugie studia z grafiki interdyscyplinarnej sprawiły, że rozwinęłam się twórczo. Praca w agencji pozwala na poszerzanie horyzontów i pogłębianie wiedzy w każdym aspekcie. Jest także okazją do nieustannych inspiracji i przyjemnych zaskoczeń. Prywatnie była lekkoatletka z nieustającym zamiłowaniem do sportu, obieżyświat, miłośniczka psów i pasjonatka włoskiego jedzenia.

Zuzanna Tartanus

PR Consultant

Świat Public Relations codziennie odkrywa szereg wyzwań i nowych możliwości. Cieszy mnie każdy kontakt z klientem i możliwość zaproponowania kolejnych kreatywnych pomysłów. Poznawanie nowych, inspirujących ludzi i możliwość wprowadzania niekonwencjonalnych rozwiązań to tylko niektóre z wielu aspektów pracy w branży PR, które cieszą najbardziej. W Triple PR jestem częścią zespołu specjalizującego się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. W ramach Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego ukończyłam Filologię polską. Prywatnie miłośniczka literatury, górskich wycieczek, kuchni włoskiej i czworonożnych przyjaciół.

Magdalena Drązikowska

Junior PR Consultant