Poznaj zespół naszej Agencji PR

Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

Nasz zespół

Agnieszka Malesza-Woźniak

Partner

Prowadzenie agencji PR to dla mnie niesamowita zawodowa przygoda. Od 2008 roku wspieram firmy i marki w osiąganiu ich celów biznesowych wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej komunikacji. Moją pasją jest budowanie efektywnych, kompleksowych strategii PR uwzględniających różnorodne narzędzia i rozwiązania. Oprócz działań PR i consultingu, prowadzę szkolenia przybliżające świat mediów. Pracuję z ludźmi, których cenię i którzy mnie inspirują, dla ludzi, od których się uczę. Za największy swój sukces uważam nasz zespół i standard obsługi klienta, jaki udało się nam wspólnie wypracować. Jestem absolwentką Dziennikarstwa ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny na UW i podyplomowych studiów Zarządzanie Marką na SGH. Prywatnie mama Mikołajka i Lusi, wielbicielka książek. Ostatnio chętnie słucham podcastów, tropię trendy i proste przepisy na vege dania.

Anna Olkowicz

Partner

PR jest dla mnie od wielu lat sztuką wymagającą i fascynującą zarazem. Praca na zmieniającym się rynku konsumentów, mediów i marek wymaga stałej potrzeby edukacji, podnoszenia kompetencji, zrozumienia trendów i rozwoju. Tworzenie jakościowych strategii komunikacji szytych na indywidualne potrzeby rynku i praca z ludźmi – to te elementy uwielbiam najbardziej. Koordynuję projekty z zakresu Brand PR oraz B2B, czuwając nad najlepszą realizacją strategii przez cały zespół. A, że zespół jest wszystkim, całość naszej pracy widoczna w efektach. Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłość do słowa została na zawsze, towarzysząc codziennej pracy. Stale podnoszę kompetencje biznesowe, związane z rozwojem osobistym w systemie szkoleń Network TwentyOne. Prywatnie jestem spełnioną mamą nastoletniego Mateusza, miłośniczką zdrowego stylu życia i rozwoju duchowego.

Magdalena Dymek

Senior PR Manager

Public Relations, jak sama nazwa wskazuje, to ciągłe „bycie w relacji” – z klientami, mediami, odbiorcami. Bardzo cenię sobie tę „miękką” stronę zawodu PR-owca. Podczas mojej agencyjnej przygody, która trwa nieprzerwanie od 2014 roku, wiele nauczyłam się o sobie oraz innych ludziach i jest to wiedza niezwykle cenna -nie tylko w wymiarze zawodowym. Prowadzę projekty łączące aspekt biznesowy i lifestylowy. Cieszy mnie, kiedy działaniom PR mogę dodać nieco artystycznego kolorytu. Ukończyłam studia na specjalizacji Public Relations i Marketing Medialny w ramach Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie wielbicielka wody, psów, rękodzieła artystycznego i warszawskiego Żoliborza. Uzależniona od googlowania.

Kinga Ostrowska

Senior PR Consultant

Przygodę w obszarze marketingu i PR zaczęłam w 2017 roku. Moja zawodowa ścieżka rozpoczęła się od marek beauty i współpracy z klinikami. Pozwoliło mi to na rozwój na wielu płaszczyznach, podjęcie wyzwań przy różnorodnych projektach, a przede wszystkim nauczyło pracy z wymagającą grupą docelową. Poza ciągłą pracą ze słowem miałam okazję współtworzyć branding, strony internetowe, spoty reklamowe (także kinowe) oraz uczestniczyć w organizacji eventów. W realizacji każdego z tych projektów na pewno pomogła mi specjalizacja z designu, reklamy i komunikacji wizualnej (ukończyłam studia Dziennikarskie na Uniwersytecie Łódzkim). Natomiast drugie studia z grafiki interdyscyplinarnej sprawiły, że rozwinęłam się twórczo. Praca w agencji pozwala na poszerzanie horyzontów i pogłębianie wiedzy w każdym aspekcie. Jest także okazją do nieustannych inspiracji i przyjemnych zaskoczeń. Prywatnie była lekkoatletka z nieustającym zamiłowaniem do sportu, obieżyświat, miłośniczka psów i pasjonatka włoskiego jedzenia.

Paulina Woźniak

Senior PR Consultant

Eventowiec z zacięciem copywriterskim. Artystyczna dusza, która lubi mieć wszystko zorganizowane. Zawodową przygodę w obszarze PR i marketingu rozpoczęłam w 2017 roku w Pro Progressio, gdzie byłam odpowiedzialna za rozwój cyklu konferencji biznesowych i kanałów społecznościowych fundacji. Miałam także okazję współtworzyć studenckie projekty employer brandingowe dla takich marek jak Accenture, Deloitte, czy Grupa Żywiec. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobre relacje, sprawną komunikację i jakość. Prywatnie jestem „psią-mamą” adoptowanego kundelka i lubię książki z nurtu realizmu magicznego. Relaksuję się przy tworzeniu ozdób techniką pirografii, włączając ulubioną serię „Przyjaciół” w tle.

Monika Bielkiewicz

PR Consultant

Specjalistka od komunikacji marketingowej z doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Podczas swojej kariery zawodowej pracowałam jako doradca klienta, specjalista do spraw planowania operacji czy communication manager. W ciągu 14 lat pracy korporacyjnej nabyłam kompetencje zarówno specjalistyczne, jak i te miękkie. Wiem, jak ważna jest umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych, nie tylko z klientami, ale także ludźmi mediów. Praca w agencji PR daje mi możliwość wykorzystania predyspozycji copywriterskich i tworzenia kreatywnego contentu w różnych kanałach komunikacji. Udział w projektach z różnych branż jest dla mnie wyzwaniem i daje mi możliwość rozwoju, który jest dla mnie bardzo istotny. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i staram się zdobywać nowe umiejętności, aby móc je wykorzystywać w codziennej pracy. Interesuję się grafiką reklamową, szeroko pojętym content marketingiem oraz social mediami i wszystkie te narzędzia staram się wykorzystywać do budowania pozytywnego wizerunku Klienta. Prywatnie interesuję się kosmetologią, dużo czytam i śledzę trendy. W wolnych chwilach chętnie podróżuję i zdobywam nowe doświadczenia – również te ekstremalne jak np. skoki ze spadochronem. Jestem także miłośniczką dobrego jedzenia.

Aleksandra Konopka

PR Consultant

Public Realtions łączy w sobie wiele aspektów, które uwielbiam. Praca w tym obszarze zapewnia mi np. stały kontakt z inspirującymi osobami, możliwość działań kreatywnych oraz ciągły rozwój w tworzeniu contentu. Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się przy tematach farmaceutycznych i lifestylowych. Miałam m.in. okazję współtworzyć filmy eventowe i strategie projektowe, przygotowywać informacje prasowe czy współorganizować konferencje oraz debaty. W Triple PR wspieram zespół specjalizujący się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. Studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie dały mi szansę rozwoju na wielu płaszczyznach, nauczyły patrzeć na świat w sposób holistyczny oraz świetnie przygotowały do "miękkiej" strony pracy w Public Relations. Prywatnie miłośniczka spacerów, kryminałów, gier planszowych, psów i roślin domowych - choć w tym temacie jestem jeszcze zielona.

Magda Drązikowska

Junior PR Consultant