Poznaj zespół naszej Agencji PR

Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

Nasz zespół

Agnieszka Malesza-Woźniak

Partner

Prowadzenie agencji PR to dla mnie niesamowita zawodowa przygoda. Od 2008 roku wspieram firmy i marki w osiąganiu ich celów biznesowych wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej komunikacji. Moją pasją jest budowanie efektywnych, kompleksowych strategii PR uwzględniających różnorodne narzędzia i rozwiązania. Oprócz działań PR i consultingu, prowadzę szkolenia przybliżające świat mediów. Pracuję z ludźmi, których cenię i którzy mnie inspirują, dla ludzi, od których się uczę. Za największy swój sukces uważam nasz zespół i standard obsługi klienta, jaki udało się nam wspólnie wypracować. Jestem absolwentką Dziennikarstwa ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny na UW i podyplomowych studiów Zarządzanie Marką na SGH. Prywatnie mama Mikołajka i Lusi, wielbicielka książek. Ostatnio chętnie słucham podcastów, tropię trendy i proste przepisy na vege dania.

Anna Olkowicz

Partner

PR jest dla mnie od wielu lat sztuką wymagającą i fascynującą zarazem. Praca na zmieniającym się rynku konsumentów, mediów i marek wymaga stałej potrzeby edukacji, podnoszenia kompetencji, zrozumienia trendów i rozwoju. Tworzenie jakościowych strategii komunikacji szytych na indywidualne potrzeby rynku i praca z ludźmi – to te elementy uwielbiam najbardziej. Koordynuję projekty z zakresu Brand PR oraz B2B, czuwając nad najlepszą realizacją strategii przez cały zespół. A, że zespół jest wszystkim, całość naszej pracy widoczna w efektach. Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłość do słowa została na zawsze, towarzysząc codziennej pracy. Stale podnoszę kompetencje biznesowe, związane z rozwojem osobistym w systemie szkoleń Network TwentyOne. Prywatnie jestem spełnioną mamą nastoletniego Mateusza, miłośniczką zdrowego stylu życia i rozwoju duchowego.

Magdalena Dymek

Head of Business Department

Public Relations, jak sama nazwa wskazuje, to ciągłe „bycie w relacji” – z klientami, mediami, odbiorcami. Bardzo cenię sobie tę „miękką” stronę zawodu PR-owca. Podczas mojej agencyjnej przygody, która trwa nieprzerwanie od 2014 roku, wiele nauczyłam się o sobie oraz innych ludziach i jest to wiedza niezwykle cenna -nie tylko w wymiarze zawodowym. Prowadzę projekty łączące aspekt biznesowy i lifestylowy. Cieszy mnie, kiedy działaniom PR mogę dodać nieco artystycznego kolorytu. Ukończyłam studia na specjalizacji Public Relations i Marketing Medialny w ramach Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie wielbicielka wody, psów, rękodzieła artystycznego i warszawskiego Żoliborza. Uzależniona od googlowania.

Paulina Woźniak

Project Manager

Eventowiec z zacięciem copywriterskim. Artystyczna dusza, która lubi mieć wszystko zorganizowane. Zawodową przygodę w obszarze PR i marketingu rozpoczęłam w 2017 roku w Pro Progressio, gdzie byłam odpowiedzialna za rozwój cyklu konferencji biznesowych i kanałów społecznościowych fundacji. Miałam także okazję współtworzyć studenckie projekty employer brandingowe dla takich marek jak Accenture, Deloitte, czy Grupa Żywiec. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobre relacje, sprawną komunikację i jakość. Prywatnie jestem „psią-mamą” adoptowanego kundelka i lubię książki z nurtu realizmu magicznego. Relaksuję się przy tworzeniu ozdób techniką pirografii, włączając ulubioną serię „Przyjaciół” w tle.

Grzegorz Jakielski

PR Manager

Menadżer PR, socjolog internetu, analityk big data, pasjonat informatyki, absolwent polskich oraz zagranicznej uczelni. Realizowałem kilkadziesiąt projektów dla klientów z różnych branż, w tym dla liderów rynku FMCG. Przez wiele lat prowadziłem działania z zakresu marketingu politycznego, w tym kampanie wyborcze. Uwielbiam kreatywne działania oraz wymagające projekty, gdyż PR to dla mnie nie tylko sposób na życie, ale też wielka pasja. Po godzinach spędzam czas z rodziną, muzykuję i fotografuję.

Aleksandra Konopka

PR Consultant

Public Realtions łączy w sobie wiele aspektów, które uwielbiam. Praca w tym obszarze zapewnia mi np. stały kontakt z inspirującymi osobami, możliwość działań kreatywnych oraz ciągły rozwój w tworzeniu contentu. Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się przy tematach farmaceutycznych i lifestylowych. Miałam m.in. okazję współtworzyć filmy eventowe i strategie projektowe, przygotowywać informacje prasowe czy współorganizować konferencje oraz debaty. W Triple PR wspieram zespół specjalizujący się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. Studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie dały mi szansę rozwoju na wielu płaszczyznach, nauczyły patrzeć na świat w sposób holistyczny oraz świetnie przygotowały do "miękkiej" strony pracy w Public Relations. Prywatnie miłośniczka spacerów, kryminałów, gier planszowych, psów i roślin domowych - choć w tym temacie jestem jeszcze zielona.

Weronika Madejska

PR Consultant

Public Relations to dla mnie sztuka komunikacji, wykraczająca daleko poza kształtowanie wizerunku. W codziennej pracy cenię sobie przede wszystkim bliski kontakt ze słowem pisanym, różnorodność narzędzi i stałą potrzebę doskonalenia się w sztuce pracy zespołowej i długodystansowej. Jako kulturoznawczyni i absolwentka Sztuk społecznych, szczególnie odnajduję się w projektach związanych z odpowiedzialnością społeczną. W Triple PR wspieram zespół pracujący przy projektach biznesowych. Po godzinach gotuję roślinnie i zgłębiam tajniki historii jedzenia.

Zuzanna Kulpa

PR Consultant

Kariera w sektorze komunikacji była moim marzeniem, odkąd pamiętam. Na początku wybrałam jednak filologię włoską. Studia na Uniwersytecie Warszawskim, w tym 6 miesięcy na jednej z rzymskich uczelni, zaszczepiły we mnie szacunek nie tylko do języka włoskiego, ale języka w ogóle. Italia upomniała się o mnie ponownie pod koniec 2022 roku po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Medioznawstwo ze specjalnością public relations i marketing medialny oraz pierwszych krokach w branży. Ze słonecznego południa przywiozłam doświadczenie uzyskane w pracy dziennikarki. W Triple PR w praktyce stosuję wiedzę akademicką i umiejętności międzykulturowe realizując projekty lifestyle’owe. Prywatnie (eks)koszykarka, malarka i miłośniczka fotografii ulicznej. Sztuka wzmogła kreatywność, a sport nauczył mnie działania pod presją czasu i pokory – zarówno na boisku jak i w pracy wyznaję zasadę fair play. Nieuleczalna perfekcjonistka.

Natalia Hajduk

Junior PR Consultant

Public Relations jest dla mnie czymś więcej niż samą komunikacją z Klientami oraz mediami. To przestrzeń, w której nie tylko można wykazać się kreatywnością, ale także dzielić się nią z innymi! Jako osoba, która uwielbia różnorodność w pracy, najbardziej cieszę się z możliwości wykonywania twórczych i zróżnicowanych zadań. Ukończyłam studia licencjackie z zakresu prawa i psychologii pracy oraz HR-ów, a aktualnie kontynuuję edukację w kierunku Kulturoznawstwa na specjalizacji Manager, Agent, Producent. W wolnym czasie swoją kreatywność wyładowuję we wszelkich aktywnościach związanych z rękodziełem – w szczególności szydełkując. Czasem bywam nerdem, więc nie przejdę obojętnie obok premiery nowej gry na konsolę. Cenię sobie również dobre seriale, a nie ukrywam, że moim guilty pleasure są reality shows. Moją rutyną są długie spacery z ukochaną psiną, która towarzyszyć lubi mi także przy pozostałych aktywnościach, o których wspomniałam wcześniej. Oprócz mórz i oceanów uwielbiam szeroko pojęty kontakt z naturą i tym co nam oferuje – pięknym tego przykładem jest warszawski Żoliborz, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to miejsce, które zdecydowanie wnosi odrobinę relaksu i zabawy zarazem. W życiu kieruję się zasadą, iż cieszyć należy się z każdego sukcesu – nawet tego najmniejszego!