Poznaj zespół naszej Agencji PR

Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

Nasz zespół

Agnieszka Malesza-Woźniak

Partner

Prowadzenie agencji PR to dla mnie niesamowita zawodowa przygoda. Od 2008 roku wspieram firmy i marki w osiąganiu ich celów biznesowych wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej komunikacji. Moją pasją jest budowanie efektywnych, kompleksowych strategii PR uwzględniających różnorodne narzędzia i rozwiązania. Oprócz działań PR i consultingu, prowadzę szkolenia przybliżające świat mediów. Pracuję z ludźmi, których cenię i którzy mnie inspirują, dla ludzi, od których się uczę. Za największy swój sukces uważam nasz zespół i standard obsługi klienta, jaki udało się nam wspólnie wypracować. Jestem absolwentką Dziennikarstwa ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny na UW i podyplomowych studiów Zarządzanie Marką na SGH. Prywatnie mama Mikołajka i Lusi, wielbicielka książek. Ostatnio chętnie słucham podcastów, tropię trendy i proste przepisy na vege dania.

Anna Olkowicz

Partner

PR jest dla mnie od wielu lat sztuką wymagającą i fascynującą zarazem. Praca na zmieniającym się rynku konsumentów, mediów i marek wymaga stałej potrzeby edukacji, podnoszenia kompetencji, zrozumienia trendów i rozwoju. Tworzenie jakościowych strategii komunikacji szytych na indywidualne potrzeby rynku i praca z ludźmi – to te elementy uwielbiam najbardziej. Koordynuję projekty z zakresu Brand PR oraz B2B, czuwając nad najlepszą realizacją strategii przez cały zespół. A, że zespół jest wszystkim, całość naszej pracy widoczna w efektach. Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłość do słowa została na zawsze, towarzysząc codziennej pracy. Stale podnoszę kompetencję biznesowe, związane z rozwojem osobistym w systemie szkoleń Network TwentyOne. Prywatnie jestem spełnioną mamą nastoletniego Mateusza, miłośniczką zdrowego stylu życia i rozwoju duchowego.

Magdalena Dymek

Senior PR Manager

Public Relations, jak sama nazwa wskazuje, to ciągłe „bycie w relacji” – z klientami, mediami, odbiorcami. Bardzo cenię sobie tę „miękką” stronę zawodu PR-owca. Podczas mojej agencyjnej przygody, która trwa nieprzerwanie od 2014 roku, wiele nauczyłam się o sobie oraz innych ludziach i jest to wiedza niezwykle cenna -nie tylko w wymiarze zawodowym. Prowadzę projekty łączące aspekt biznesowy i lifestylowy. Cieszy mnie, kiedy działaniom PR mogę dodać nieco artystycznego kolorytu. Ukończyłam studia na specjalizacji Public Relations i Marketing Medialny w ramach Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie wielbicielka wody, psów, rękodzieła artystycznego i warszawskiego Żoliborza. Uzależniona od googlowania.

Aneta Gałka

PR Manager

Swoją przygodę ze światem mediów rozpoczęłam w 2013 roku w agencji reklamowej, aby ostatecznie w 2017 roku trafić do TriplePR. Obecnie moją zawodową codziennością jest komunikacja B2B dla firm z wielu branż. Jest ona pełna różnorodnych i nieprzewidywalnych wyzwań. Dzięki pracy w agencji mam możliwość poznawania wielu ciekawych ludzi, którzy potrafią zainspirować i pozytywnie zaskoczyć. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Warszawski oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zakochana w górach oraz we wspinaczce.

Róża Siudaj

Senior PR Consultant

Na drodze Public Relations jestem od 2018 roku i, choć znalazłam się na niej zupełnie niespodziewanie, szybko odkryłam w niej swoją pasję. Szczególnie w pracy PR-owca cenię różnorodność nie tylko zagadnień, którymi zajmuję się na co dzień, ale także zadań, które mam szansę realizować. W przeszłości związana z instytucją artystyczną, dziś zamiłowanie artystyczne przekładam na pracę z Klientami spełniając się przy tworzeniu kreatywnych treści i oryginalnych projektów w szczególności dla sektora lifestyle. Absolwentka zarządzania na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Prywatnie wielbicielka pięknych wnętrz i dalekich podróży.

Zuzanna Tartanus

Junior PR Consultant

Świat Public Relations codziennie odkrywa szereg wyzwań i nowych możliwości. Cieszy mnie każdy kontakt z klientem i możliwość zaproponowania kolejnych kreatywnych pomysłów. Poznawanie nowych, inspirujących ludzi i możliwość wprowadzania niekonwencjonalnych rozwiązań to tylko niektóre z wielu aspektów pracy w branży PR, które cieszą najbardziej. W Triple PR jestem częścią zespołu specjalizującego się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. W ramach Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego ukończyłam Filologię polską. Prywatnie miłośniczka literatury, górskich wycieczek, kuchni włoskiej i czworonożnych przyjaciół.