Poznaj zespół naszej Agencji PR

Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

Nasz zespół

Agnieszka Malesza-Woźniak

Partner

Prowadzenie agencji PR to dla mnie niesamowita zawodowa przygoda. Od 2008 roku wspieram firmy i marki w osiąganiu ich celów biznesowych wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej komunikacji. Moją pasją jest budowanie efektywnych, kompleksowych strategii PR uwzględniających różnorodne narzędzia i rozwiązania. Oprócz działań PR i consultingu, prowadzę szkolenia przybliżające świat mediów. Pracuję z ludźmi, których cenię i którzy mnie inspirują, dla ludzi, od których się uczę. Za największy swój sukces uważam nasz zespół i standard obsługi klienta, jaki udało się nam wspólnie wypracować. Jestem absolwentką Dziennikarstwa ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny na UW i podyplomowych studiów Zarządzanie Marką na SGH. Prywatnie mama Mikołajka i Lusi, wielbicielka książek. Ostatnio chętnie słucham podcastów, tropię trendy i proste przepisy na vege dania.

Anna Olkowicz

Partner

PR jest dla mnie od wielu lat sztuką wymagającą i fascynującą zarazem. Praca na zmieniającym się rynku konsumentów, mediów i marek wymaga stałej potrzeby edukacji, podnoszenia kompetencji, zrozumienia trendów i rozwoju. Tworzenie jakościowych strategii komunikacji szytych na indywidualne potrzeby rynku i praca z ludźmi – to te elementy uwielbiam najbardziej. Koordynuję projekty z zakresu Brand PR oraz B2B, czuwając nad najlepszą realizacją strategii przez cały zespół. A, że zespół jest wszystkim, całość naszej pracy widoczna w efektach. Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłość do słowa została na zawsze, towarzysząc codziennej pracy. Stale podnoszę kompetencje biznesowe, związane z rozwojem osobistym w systemie szkoleń Network TwentyOne. Prywatnie jestem spełnioną mamą nastoletniego Mateusza, miłośniczką zdrowego stylu życia i rozwoju duchowego.

Magdalena Dymek

Senior PR Manager

Public Relations, jak sama nazwa wskazuje, to ciągłe „bycie w relacji” – z klientami, mediami, odbiorcami. Bardzo cenię sobie tę „miękką” stronę zawodu PR-owca. Podczas mojej agencyjnej przygody, która trwa nieprzerwanie od 2014 roku, wiele nauczyłam się o sobie oraz innych ludziach i jest to wiedza niezwykle cenna -nie tylko w wymiarze zawodowym. Prowadzę projekty łączące aspekt biznesowy i lifestylowy. Cieszy mnie, kiedy działaniom PR mogę dodać nieco artystycznego kolorytu. Ukończyłam studia na specjalizacji Public Relations i Marketing Medialny w ramach Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie wielbicielka wody, psów, rękodzieła artystycznego i warszawskiego Żoliborza. Uzależniona od googlowania.

Miłosz Ciekalski

PR Consultant

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem, do drzwi naszego domu nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć! Tak pisał Carlos Ruiz Zafon w książce „Cień wiatru” i… tak można rozumieć PR. To nieustanne tworzenie i wychodzenie do klienta z nowymi pomysłami i rozwiązaniami, które nie przychodzą podane na tacy – trzeba się wysilić i sięgnąć po inspiracje do wielu źródeł. Od początku zawodowej „kariery” związany z komunikacją – zaczynając od stażu w biurze prasowym Lecha Poznań, przez dziennikarską przygodę w radiu studenckim Afera, aż po pierwszą pracę na wielkopolskim rynku agencji PR. Absolwent specjalności Publicystyka Ekonomiczna i Public Relations na poznańskim biznesowym „fyrtlu”, czyli Uniwersytecie Ekonomicznym. Największą pasją od dzieciństwa jest sport, w szczególności pogoń za napompowanym balonem obitym w skórzany materiał, zwany inaczej piłką nożną.

Kinga Ostrowska

PR Consultant

Przygodę w obszarze marketingu i PR zaczęłam w 2017 roku. Moja zawodowa ścieżka rozpoczęła się od marek beauty i współpracy z klinikami. Pozwoliło mi to na rozwój na wielu płaszczyznach, podjęcie wyzwań przy różnorodnych projektach, a przede wszystkim nauczyło pracy z wymagającą grupą docelową. Poza ciągłą pracą ze słowem miałam okazję współtworzyć branding, strony internetowe, spoty reklamowe (także kinowe) oraz uczestniczyć w organizacji eventów. W realizacji każdego z tych projektów na pewno pomogła mi specjalizacja z designu, reklamy i komunikacji wizualnej (ukończyłam studia Dziennikarskie na Uniwersytecie Łódzkim). Natomiast drugie studia z grafiki interdyscyplinarnej sprawiły, że rozwinęłam się twórczo. Praca w agencji pozwala na poszerzanie horyzontów i pogłębianie wiedzy w każdym aspekcie. Jest także okazją do nieustannych inspiracji i przyjemnych zaskoczeń. Prywatnie była lekkoatletka z nieustającym zamiłowaniem do sportu, obieżyświat, miłośniczka psów i pasjonatka włoskiego jedzenia.

Zuzanna Tartanus

Junior PR Consultant

Świat Public Relations codziennie odkrywa szereg wyzwań i nowych możliwości. Cieszy mnie każdy kontakt z klientem i możliwość zaproponowania kolejnych kreatywnych pomysłów. Poznawanie nowych, inspirujących ludzi i możliwość wprowadzania niekonwencjonalnych rozwiązań to tylko niektóre z wielu aspektów pracy w branży PR, które cieszą najbardziej. W Triple PR jestem częścią zespołu specjalizującego się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. W ramach Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego ukończyłam Filologię polską. Prywatnie miłośniczka literatury, górskich wycieczek, kuchni włoskiej i czworonożnych przyjaciół.

Zuzanna Kulpa

Junior PR Consultant

Kariera w mediach była moim marzeniem odkąd pamiętam, na początku wybrałam jednak Filologię włoską. Studia na Uniwersytecie Warszawskim, w tym pół roku na rzymskiej uczelni, zaszczepiły we mnie szacunek nie tylko do języka włoskiego, ale języka w ogóle. Włochy traktuję jak drugi dom. Działalność w gazetach sprawiła, że Dziennikarstwo ze specjalnością Public Relations i Marketing Medialny upomniało się o mnie w 2020 roku, a pierwsze kroki w branży zaprowadziły do Triple PR, gdzie w praktyce stosuję wiedzę akademicką. Prywatnie koszykarka, malarka i miłośniczka fotografii ulicznej. Sztuka wzmogła moją kreatywność, a sport nauczył działania pod presją czasu i pokory – zarówno na boisku jak i w pracy wyznaję zasadę fair play. Nieuleczalna perfekcjonistka.