Innowacyjna agencja reklamowa Pink Pepper Media wybrała partnera w zakresie obsługi public relations. Nasza agencja zajmie się kompleksowymi działaniami komunikacyjnymi i wizerunkowymi dla firmy.

Triple PR odpowiada za przygotowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji dla Pink Pepper Media. Do naszych głównych zadań będzie należało nawiązanie relacji z mediami, komunikacja biznesowa, obsługa kanałów Social Media. Dodatkowo wesprzemy klienta podczas budowy nowej strony internetowej.

Pink Pepper Media jest innowacyjną agencją reklamową funkcjonującą na polskim rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w kreacji i produkcji materiałów POS, poligrafii reklamowej oraz gadżetów. Agencja posiada na swoim pokładzie kreatywnych twórców z różnych dziedzin: grafików, projektantów, artystów plastyków oraz własne nowoczesne zaplecze technologiczne, dzięki czemu oferuje klientom kompleksową obsługę w zakresie kreacji, DTP, produkcji i logistyki. W portfolio klientów Pink Pepper Media znajdują się między innymi Pepsico (marki Pepsi i Lays), Mattel, USP Zdrowie, Farmacol, Warwin, producent i dystrybutor kosmetyków do makijażu – firma Bell.