Agnieszka Malesza-Woźniak

Agnieszka Malesza-Woźniak

agnieszka.malesza@triplepr.pl

W ofercie naszej agencji PR mamy nowy produkt – szkolenie medialne. Dowiedz się, jak skutecznie kreować swój wizerunek w mediach, poznaj tajniki pracy dziennikarzy i naucz się jak zastosować tę wiedzę w praktyce. Szkolenie wprowadzi Cię w świat mediów, jego specyfikę i charakter.  Poznasz dziennikarza i jego pracę. Łatwiej i skuteczniej będziesz mógł komunikować się z mediami, także w sytuacji kryzysowej. Szkolenie realizujemy z doświadczonym partnerem – firmą specjalizującą się w nieszablonowych szkoleniach medialnych.

Szkolenie będzie prowadzone przez dwóch doświadczonych, pracujących w mediach dziennikarzy – jednego telewizyjnego i jednego radiowego oraz operatora kamery. Szkolenie będzie składać się z dwóch bloków – części teoretycznej oraz praktycznej. Dodatkowo, nasza dyrektor uzupełni część teoretyczną o praktyczne wskazówki dotyczące współpracy z dziennikarzami i część związaną z zarządzaniem informacją w kryzysie.

W części teoretycznej uczestnicy przez maksymalnie półtorej godziny dowiedzą się jak budować wypowiedzi, przekazywać key messages, odpowiadać na trudne i podchwytliwe pytania, jak radzić sobie ze stresem oraz jak dobrze wyglądać przed kamerą w szczególności w sytuacji kryzysowej. Ta część szkolenia będzie wspierana przez prezentację multimedialną.

Praktyka rozpocznie się po 15 minutowej przerwie. W tej części uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w indywidualnych nagraniach wideo oraz audio. W czasie szkolenia zostaną wykorzystane profesjonalna kamera, oświetlenie wykorzystywane w TV, urządzenia do rejestracji dźwięku.

Każde szkolenie możemy dostosować do potrzeb konkretnej firmy i rozszerzyć o dodatkowe elementy.

Jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu.

Koordynator szkolenia:

Magdalena Dymek – magdalena.dymek@triplepr.pl

tel. 601 542 502

News conference

News conference