Międzynarodowa firma finansowa Tavex zdecydowała się powierzyć nam działania z zakresu Public Relations. Triple PR odpowiada za strategiczne doradztwo wizerunkowe i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacji.

Tavex jest wiodącym dealerem metali szlachetnych, który oferuje również usługi wymiany walut oraz płatnicze na najlepszych warunkach. Tavex Group została założona w 1991 roku. Do grona jej klientów należą osoby prywatne, klienci o najwyższych dochodach, firmy różnej wielkości, a także instytucje finansowe. Tavex posiada swoje oddziały w dziewięciu europejskich krajach i obsługuje średnio 1,3 miliona klientów rocznie.

W ramach współpracy, nasza agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji zintegrowanej z biznesowymi celami firmy Tavex na polskim rynku.

Prowadzimy działania Media Relations, koncentrując się na współpracy z dziennikarzami z branży finansowej. Do naszych zadań należy także komunikacja ekspercka i PR osobisty. Ponadto, świadczymy bieżące doradztwo wizerunkowe.

Z ramienia Klienta komunikację koordynuje Aleksandra Burta, Social Media & PR Manager. Po stronie Triple PR za projekt odpowiadają: Aneta Gałka, Senior PR Consultant i Martyna Kempińska, PR Manager. Nad strategią i jakością obsługi klienta czuwa Agnieszka Malesza-Woźniak, Partner.