PrzechwytywanieMiło nam poinformować, że FreeVolt, grupa technologiczna wprowadzająca własne patenty i rozwiązania z zakresu pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł, powierzyła komunikację naszej agencji. Jesteśmy odpowiedzialne  za działania medialne związane z najnowszym patentem na użycie polskiego grafenu w modułach fotowoltaicznych.

Nasza agencja zajęła się przygotowaniem i realizacją strategii komunikacyjnej związanej z unikalnym wynalazkiem opracowanym w laboratorium FreeVolt, który ma szansę zrewolucjonizować rynek energetyki słonecznej. Do zadań Triple PR należą działania media relations, ekspercka komunikacja z dziennikarzami oraz prowadzenie biura prasowego. Projekt realizuje zespół kierowany przez Magdalenę Dymek, PR Managera.

Firma FreeVolt za cel stawia sobie opracowanie i wdrażanie nowoczesnych technologii OZE oraz stworzenie możliwości rozwoju produktów, które w znacznym stopniu zmienią wpływ obecnego stylu życia społeczeństwa na środowisko. Grupa ma na celu zintegrowanie systemów produkcji i konsumpcji energii elektrycznej zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Jej misją jest obecna zmiana porządku świata i wiara w decentralizację systemu zasilania poprzez inteligentne zarządzanie potrzebami konsumentów we wszystkich regionach świata. FreeVolt w następnych 5 latach planuje zrewolucjonizować postrzeganie odnawialnych źródeł energii poprzez własne patenty i ich komercjalizację.