Początek miesiąca upływa nam pod znakiem raportów, w których z dumą prezentujemy Klientom efekty naszej pracy. O tym, co u nas słychać chciałybyśmy pochwalić się jednak nieco szerzej.  Rozpoczynamy cykl miesięcznych podsumowań blogowych.

W maju miałyśmy okazję i niesamowitą przyjemność wziąć udział w warsztatach produktowych w ćmielowskiej fabryce porcelany. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ponad dwustuletniej tradycji rękodzielniczej. Wszystko wskazuje na to, że Ćmielów i Polskie Fabryki Porcelany już niedługo będziemy odwiedzać częściej… 🙂

 

W minionym miesiącu nasi Klienci byli mocno widoczni w mediach i musimy nieskromnie przyznać, że mamy w tym swój spory udział. 🙂 W Rzeczpospolitej ukazał wywiad z Jerzym Dąbrowskim, Dyrektorem Generalnym Bibby Financial Services. Nasz Klient opowiadał m.in. o głównych problemach małych i średnich firm oraz kondycji sektora MŚP. Wypowiedź Dyrektora Generalnego BFS znalazła się także w najnowszym raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki przygotowanym przez Gazetę Finansową.

Triple PR

Zarząd Forbis Group udzielił wywiadu dla Pulsu Biznesu. Mateusz Laskowski i Marcin Powierza opowiedzieli o tym jak „polski rynek dojrzewa do fit-outu” i o sukcesie spółki, która w ostatnich trzech lata rosła w tempie 15-18% rocznie, a w lutym sprzedała giełdowej grupie Paged udziały za 8,4 mln złotych.

W maju światło dzienne ujrzało promocyjne video Forbis Group, nad którym miałyśmy przyjemność pracować z naszym partnerem – agencją wMediaWzięci. Niełatwo jest w trzy minuty zaprezentować skomplikowany proces design& build – nam jednak się to udało. Zapraszamy do obejrzenia efektów TUTAJ.

Agnieszka, partner w Triple PR, odbyła w maju szkolenie w zakresie pozycjonowania (SEO) zorganizowanym przez Socjomanię. Interdyscyplinarność to jedna z naszych podstawowych wartości. Nieustannie rozwijamy się dla naszych Klientów i dla nas samych na wielu obszarach.

Agnieszka_Malesza_Triple_PR

Miniony miesiąc był dla nas również okazją do zabawy i networkingu. Wzięłyśmy udział w fantastycznym Festiwalu Przenikania współorganizowanym przez naszego Klienta – grupę Adnext, Uroczystej Gali Lewiatana, Gali rozdania nagród Złotej Słuchawki i Telemarketera Roku.

Nieustannie również prowadzimy rekrutacje – nie ma co ukrywać – rośniemy 🙂 Zapraszamy do zakładki Kariera, gdzie opisujemy jak wygląda dzień w naszym zespole i dlaczego nasza Agencja może być miejscem właśnie dla Ciebie.