Agnieszka Malesza-Woźniak

Agnieszka Malesza-Woźniak

biuro@brandwise.pl

Świętujemy 11. urodziny!

W lipcu nasza agencja obchodzi kolejne urodziny. Czas na małe podsumowanie pierwszej połowy tego roku.

Na pewno jest to dla nas czas przełomowy – zarówno dla firmy, jak i dla całego zespołu. Czujemy to my i, mamy nadzieję, nasi klienci.

W 2019 roku powitaliśmy w gronie klientów: Global Shopper Marketing,  Kancelarię Prawną Chałas i Wspólnicy oraz Akademię Kobiet. Do grona marek z portfolio Polskiej Grupy Porcelanowej, które obsługujemy, dołączyła Porcelana Lubiana. Dziękujemy za zaufanie 😊.

Po przerwie wrócił do nas Forbis Design&Build – takie powroty cieszą podwójnie. Kompania Domowa, którą wspierałyśmy projektowo od 2017 roku, powierzyła nam pełną obsługę.

W maju minęło 5 lat odkąd pracujemy dla domu mediowego Codemedia. Co ciekawe, ten rok przyniósł nową jakość we współpracy i nowe obszary, na których wspólnie działamy.

Dalej są z nami Galeria Łomianki, Multiconsult PolskaODO 24 i Polska Grupa Porcelanowa, czyli marki Ćmielów, Chodzież i Ćmielów Design Studio.

Perełką projektową tego okresu niewątpliwie była akcja promująca ideę adopcji roślin dla Galerii Łomianki /…/pr-owy-sukces-zielonej-akcji-w-g…/.

Czujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo 😊.

W marcu uruchomiłyśmy nasze nowe biuro prasowe dostarczone przez Prowly. Nieskromnie powiemy, że lubimy komunikaty podane w tak nowoczesny, wygodny dla dziennikarzy i jednocześnie estetyczny sposób: http://media.triplepr.pl/

Nie skłamiemy, jeśli powiemy, że był to dobry rok, jeśli chodzi o nasz skład i dopracowanie tego, co zawsze było naszą mocną stroną – współpracy zespołowej. Powitałyśmy w zespole Milenę, która świetnie odnalazła się na projekcie dla jednej z największych kancelarii prawnych, wspierana przez niezastąpioną liderkę zespołu Martynę. Dołączyła do nas Róża, której energia i entuzjazm, w połączeniu z dużym doświadczeniem Magdy, stojącej na czele drugiego teamu, daje doskonałe efekty. A Aneta i Paula awansowały. Po urlopie macierzyńskim wróciła na pokład Agnieszka – pełna energii i pomysłów 😊.

Wierzymy, że język ma niesamowitą moc, a róża nie pachniałaby tak pięknie, gdyby nazywała się inaczej. Dlatego w 2019 roku zmieniłyśmy nazwy naszych stanowisk na Consultant. Jesteśmy agencją, która traktuje PR jako funkcję strategiczną dla organizacji, wspierającą cele biznesowe naszych klientów, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Dlatego nasze usługi już od kilku lat ewoluują w stronę doradztwa.

W czerwcu reaktywowałyśmy naszego bloga – zaglądajcie: /blog/

Co dalej? Pracujemy nad nowymi projektami – już niedługo światło dzienne ujrzy szkolenie w nowym formacie, dla tych klientów, którzy potrzebują audytu i konsultingu w zakresie strategii. Pracujemy nad kilkoma extra projektami.

A wewnętrznie nad rozwojem standardów obsługi klienta w duchu filozofii, która zawsze nam towarzyszyła, a teraz nabiera ram – czyli customer success. Już niedługo więcej na naszym blogu.