Jak zarządzać komunikacją w kryzysie?

Jako agencja PR mamy duże doświadczenie w prowadzeniu komunikacji antykryzysowej.

Podstawą skutecznego zarządzania kryzysem jest dobre przygotowanie. Nasze szkolenie pozwoli Ci jak najlepiej przygotować się do obsługi medialnej kryzysu.

Wspólnie przygotujemy mapę kryzysów dla Twojej organizacji, plan postępowania oraz szkic komunikatu dla mediów. Przeanalizujemy przykłady kryzysów firm z danej branży.

Przeszkolimy Cię z wystąpień przed kamerą. Zyskasz wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci wyjść z podbramkowej sytuacji obronną ręką.

Szkolenie ma formę interaktywnego warsztatu z elementami treningu przed kamerą. W trakcie szkolenia poznasz typologię kryzysów, zasady dotyczące komunikacji z mediami w zależności od typu kryzysu, dowiesz się jakie narzędzia wykorzystywać w komunikacji z mediami i jak przygotować oświadczenie dla mediów.

W części treningowej pod okiem doświadczonego dziennikarza i trenera dowiesz się jak odpowiadać na trudne pytania, jak nagrać dobrą setkę, dlaczego setka to nie wywiad, jak się zaprezentować w studio telewizyjnym, w jaki sposób mówić, jak obronić się w sytuacji kryzysowej (pytania dotyczące obszaru działalności firmy uczestnika szkolenia).

Plan szkolenia zawsze przygotowujemy na miarę.

Powrót