Szkolenia medialne - oswajamy media

Dowiedz się, jak skutecznie kreować swój wizerunek w mediach, poznaj tajniki pracy dziennikarzy i naucz się jak zastosować tę wiedzę w praktyce. Szkolenie wprowadzi Cię w świat mediów, jego specyfikę i charakter. Poznasz dziennikarza i jego pracę. Łatwiej i skuteczniej będziesz mógł komunikować się z mediami, także w sytuacji kryzysowej. Szkolenie realizujemy z doświadczonym partnerem – firmą specjalizującą się w nieszablonowych szkoleniach medialnych.

Szkolenie będzie prowadzone przez dwóch doświadczonych, pracujących w mediach dziennikarzy – jednego telewizyjnego, jednego radiowego i operatora kamery oraz przez konsultanta PR z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenie będzie składać się z dwóch bloków – części teoretycznej oraz praktycznej.

W części teoretycznej uczestnicy przez maksymalnie półtorej godziny dowiedzą się jak budować wypowiedzi, przekazywać key messages, odpowiadać na trudne i podchwytliwe pytania, jak radzić sobie ze stresem oraz jak dobrze wyglądać przed kamerą, w szczególności w sytuacji kryzysowej.

W części praktycznej mają możliwość wzięcia udziału w indywidualnych nagraniach wideo oraz audio. W czasie szkolenia zostaną wykorzystane profesjonalna kamera, oświetlenie stosowane w TV, urządzenia do rejestracji dźwięku.

Każde szkolenie możemy dostosować do potrzeb konkretnej firmy i rozszerzyć o dodatkowe elementy.

Powrót