Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield Polska wybrała Triple PR na nowego partnera w zakresie Public Relations. Nasz zespół, od stycznia 2020 roku, zajmuje się kompleksową komunikacją i doradztwem strategicznym w tym obszarze.

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Do najważniejszych usług należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne.

Globalnie Cushman & Wakefield zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W Polsce firma liczy 445 osób i posiada 9 biur zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Łodzi, Poznaniu oraz Lublinie. Tylko w 2019 roku eksperci Cushman & Wakefield w Polsce pośredniczyli w transakcjach kapitałowych o wartości ponad 1 mld Euro oraz w ponad 400 transakcjach najmu obejmujących powierzchnie biurowe, magazynowo-produkcyjne i handlowe.

W ramach współpracy nasza Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji zintegrowanej z biznesowymi celami firmy Cushman & Wakefield na polskim rynku, będącej z jednej strony odpowiedzią na potrzeby całej firmy (marki), jak i poszczególnych działów oraz liderów.

Nasz Zespół będzie odpowiedzialny za komunikację zewnętrzną – m. in. za współpracę z dziennikarzami, plasowanie ekspertów w mediach, oprawę medialną raportów branżowych i tematycznych, a także inne inicjatywy realizowane wspólnie z partnerami medialnymi. Ważnym elementem działań Media Relations będzie współpraca z mediami regionalnymi, jako wsparcie dla lokalnych struktur Cushman & Wakefield. Będziemy również zaangażowane w lokalne projekty z zakresu CSR i Employer Brandingu.

W ramach obsługi będziemy wspierać liderów i ekspertów nie tylko w mediach tradycyjnych, ale również w obszarze mediów społecznościowych.

Po stronie klienta komunikację koordynują Eliza Bingul i Karolina Samczyńska-Fiślak, zarządzające działem Marketingu oraz Rozwoju Biznesu w Cushman & Wakefield Polska. Zespołem konsultantów Triple PR kieruje Magda Dymek, PR Manager. Za strategię i client service odpowiada Agnieszka Malesza-Woźniak, Partner.