Nasza Agencja odpowiedzialna jest za Public Relations dla sieci drogerii Hebe od kwietnia 2021 roku. Zajmujemy się doradztwem strategicznym i kompleksową obsługą PR oraz działaniami CSR dla właściciela marki – Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

Jest nam niezmiernie miło wspierać kolejne strategiczne projekty marki, jakim jest ekspansja Hebe na rynki zagraniczne.

3 listopada 2022 roku, po wielu miesiącach intensywnych działań uroczyście nasz zespół wspierał otwarcie platformy zakupowej hebe.com w Pradze. Współpraca polsko-czeska zaowocowała udanym eventem w Pradze, w którym udział wzięło ponad 80 gości, m.in. czescy influencerzy, celebryci oraz dziennikarki.

Po stronie Triple PR za realizację projektu wprowadzenia Hebe na czeski rynek odpowiadały Kinga Ostrowska, Anna Olkowicz oraz Magdalena Drązikowska.

_____________________

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.