Ekocuda to Targi Kosmetyków Naturalnych, które odbywają się dwa razy w roku. Jesienna edycja gościła w Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Agencja Triple PR po raz drugi odpowiadaa za działania komunikacyjne dla wszystkich wydarzeń pod parasolem marki oraz pierwszej edycji plebiscytu.

Agencja Triple PR wspierała strategicznie i komunikacyjnie rozwój targów Ekocuda oraz Ekocuda Beauty Awards –plebiscytu, który ma na celu wsparcie i promowanie zrównoważonego podejścia marek ekologicznych do produktów które wytwarzają. Firmy współpracujące z marką Ekocuda mogły zgłaszać swoje produkty w aż 10 kategoriach.

Agencja odpowiedzialna była także za całość działań media relations, influencer marketing oraz koordynację branżowego Kongresu i stref towarzyszących (Strefa B2B i Influencers & Chillout) w Warszawie. Do zadań Triple PR należało także bieżące doradztwo, współpraca z mediami, patronami oraz influencerami.

Po stronie agencji za koordynację projektu odpowiedzialne były Anna Olkowicz oraz Kinga Ostrowska, Senior PR Consultant ze wsparciem w zakresie Targów Magdaleny Drązikowskiej, Junior PR Consultant oraz Aleksandry Konopki (PR Consultant) w zakresie Ekocuda Beauty Awards.