Kinga Ostrowska

Kinga Ostrowska

kinga.ostrowska@triplepr.pl

Ekocuda to Targi Kosmetyków Naturalnych, które odbywają się dwa razy w roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji wydarzenie odwiedziło łącznie już ok. 350 000 osób. Jesienna edycja gościła w Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Agencja Triple PR po raz kolejny odpowiada za działania komunikacyjne dla wszystkich wydarzeń pod parasolem marki.

Na targach swoje produkty prezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Pojawiają się również marki zagraniczne dostępne do zakupu na naszym rynku. Podczas jesiennej edycji, agencja koordynowała także za całość działań media relations, influencer marketing oraz koordynację branżowego Kongresu i stref towarzyszących (Strefa B2B i Influencers & Chillout) Targom w Warszawie.

W ubiegłym roku po raz pierwszy mogliśmy ogłosić także plebiscyt Ekocuda Beauty Awards, którego celem jest wyróżnienie i promowanie wyjątkowych produktów młodych polskich marek kosmetyków naturalnych. Firmy współpracujące z marką Ekocuda mogły zgłaszać swoje produkty w aż 10 kategoriach.

Nasz zespół odpowiada w całości za bieżące doradztwo, rozwój strategiczny, współpracę z mediami, patronami oraz influencerami.

Po stronie agencji za koordynację projektu odpowiedzialne są Anna Olkowicz oraz Kinga Ostrowska, Senior PR Consultant ze wsparciem w zakresie Targów Magdaleny Drązikowskiej i Anny Łaszczewskiej, Junior PR Consultant.