Miło nam poinformować, że Róża Siudaj i Natalia Bodziony, związane z Triple PR od 2019 roku, awansowały w strukturach naszej agencji. Pierwsza z nich objęła stanowisko Senior PR Consultanta, a druga PR Consultanta.

Róża swoją karierę w Triple PR rozpoczęła w 2019 roku obejmując stanowisko Junior PR Consultant. Przed podjęciem pracy w agencji, była odpowiedzialna za działania PR w instytucji kultury. W Triple PR jest Senior Consultantem w zespole obsługującym klientów z sektora real estate oraz lifestyle. Z ramienia Agencji, we współpracy z Senior PR Managerem, realizowała działania PR między innymi dla sieci sklepów Tchibo, Akademii Kobiet, Akademii Perfect Day, Kompanii Domowej oraz Galerii Łomianki. Obecnie jest odpowiedzialna za koordynację współpracy i działania Media Relations dla Cushman & Wakefield – wiodącej firmy doradczej świadczącej usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych oraz działania public relations dla Drogerii Hebe.

Natalia jest częścią zespołu specjalizującego się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. Jej doświadczenie obejmuje między innymi obsługę klientów z branży beauty oraz real estate. W jej portfolio znajdują się takie firmy jak międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield,  Grupa Reesco zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem przebudów powierzchni oraz budynków komercyjnych,  organizacja odzysku sprzętu elektronicznego i elektrycznego ElektroEko, marka kosmetyczna Biała Perła czy Laboratorium Dermapharm. Natalia realizuje także działania z zakresu content marketingu łącząc kompetencje Pr-owe i copywriterskie.