Sieć drogerii Hebe wybrała naszą Agencję na nowego partnera w zakresie Public Relations. Od początku kwietnia zajmujemy się doradztwem strategicznym i kompleksową obsługą PR oraz działaniami CSR dla właściciela marki – Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

Hebe to sieć drogerii oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Na bogatą ofertę marki Hebe składają się kosmetyki naturalne, koreańskie, dermo oraz profesjonalne, sieć oferuje także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional. Właścicielem sieci drogerii Hebe, rozwijanej w Polsce od 2011 roku, jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie.

Nasz Zespół wspiera sieć Hebe, zarówno w zakresie PR-u produktowego (dla marek Hebe oraz marek na wyłączność), jak i komunikacji korporacyjnej. W ramach współpracy, jesteśmy również odpowiedzialni za przygotowanie i wdrożenie strategii CSR dla marki Hebe.

Po stronie Triple PR projekt prowadzą Magdalena Dymek oraz Róża Siudaj. Strategicznie nad działaniami public relations czuwać będzie Anna Olkowicz, a nad CSR Agnieszka Malesza-Woźniak.