Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z serwisem Autobaza.pl, należącym do Autoiso Sp. z o.o., który od ponad 20 lat dostarcza wiarygodnych danych dotyczących przeszłości pojazdów.

Autobaza.pl to kolejny klient z branży motoryzacyjnej pod naszymi skrzydłami . Od połowy stycznia 2022 roku zespół Triple PR odpowiada za działania z obszaru Media Relations, w tym za prowadzenie biura prasowego, współpracę z dziennikarzami oraz plasowanie ekspertów w mediach. Koordynacją projektu zajmuje się Aneta Gałka, PR Manager. Za kontakty z klientem i mediami odpowiada Miłosz Ciekalski, PR Consultant. Wsparcie strategiczne zapewnia Agnieszka Malesza-Woźniak, Partner.

Autoiso Sp. z o.o. jest właścicielem serwisu autobaza.pl oferującego raporty historii pojazdu. Od 20 lat firma dostarcza klientom wiarygodnych danych dotyczących przeszłości pojazdu. Autobaza.pl agreguje dane z wielu rzetelnych i uznanych źródeł. Współpracuje z zaufanymi podmiotami jak m.in. holenderska fundacja Nationale Auto Pas (NAP). Serwisowi autobaza.pl został również przyznany certyfikowany dostęp do National Motor Vehicle Title Information System (NMVTIS) czyli do Krajowego Systemu Informacji o tytułach pojazdów silnikowych w USA. Dziś autobaza.pl stanowi największą, niezależną bazę danych VIN z historią pojazdów dostępną na rynku europejskim. Działalność firmy ma realny wpływ na jakość pojazdów oferowanych na rynku wtórnym w Polsce.