Nasza agencja nawiązała współpracę z fansi. Fansi to innowacyjna platforma e-commerce, łącząca internetowych twórców z ich fanami założona przez BrandBuddies – czołową agencję influencer marketingu w Polsce. Fansi wraz z BrandBuddies tworzą spójny ekosystem –  dom dla twórców i marek zainteresowanych influencer marketingiem.   

Platforma fansi to odpowiedź na trend „ekonomii twórców”. Ułatwia influencerom tworzenie własnych produktów dla ich społeczności i umożliwia monetyzację popularności w sposób inny niż współpraca z reklamodawcami. 

Nasz zespół odpowiada za komunikację nowej platformy – a w tym działania Media Relations adresowane do mediów marketingowych i opiniotwórczych. Za doradztwo strategiczne jest odpowiedzialna Magdalena Dymek, Senior PR Manager. Koordynacją projektu zajmie się Kinga Ostrowska, PR Consultant, natomiast za kontakty z mediami odpowiada Zuzanna Tartanus, Junior PR Consultant. Fansi to kolejny podmiot z szeroko rozumianej branży marketingowej w portfolio agencji. 

fansi to start-up z obszaru influencer marketingu oraz e-commerce od twórców BrandBuddies – czołowej agencji, platformy influencer marketingu w Polsce. fansi to platforma e-commerce umożliwiająca twórcom/influencerom monetyzację swojej popularności poprzez sprzedaż produktów, usług oraz doświadczeń zaś ich odbiorcom dająca dostęp do unikalnych rynkowo dóbr od ich idoli/autorytetów.