Kinga Ostrowska i Tomasz Puszczyk dołączyli do zespołu agencji Triple PR. Objęli stanowiska PR Consultantów, wzmacniając kompetencje Triple PR. Kinga Ostrowska zajmuje się komunikacją dla klientów z obszaru B2C, przede wszystkim z branży beauty. Tomasz Puszczyk jest odpowiedzialny za doradztwo dla klientów z branży real estate.

Kinga Ostrowska jest związana z branżą PR i komunikacji wizualnej od 2017 roku. Specjalizuje się także w współtworzeniu  brandingów, stron internetowych, spotów reklamowych (także kinowych) oraz organizacji eventów. W Triple PR pracuje w zespole świadczącym kompleksową obsługę PR dla firm i marek lifestylowych. Jest odpowiedzialna za komunikację dla klientów z obszaru B2C, przede wszystkim z branży beauty.  Odpowiada także za koordynację działań z zakresu CSR dla klientów agencji. Ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Łódzkim na specjalizacji design, reklama i komunikacja wizualna oraz studia z grafiki interdyscyplinarnej.

Tomasz Puszczyk przed dołączeniem do zespołu Triple PR zajmował stanowisko Brand Managera jednego z wiodących branżowych czasopism – Real Estate Magazine, gdzie do jego zadań należała opieka nad partnerami reklamowymi, biznesowymi oraz merytorycznymi redakcji, organizacja wydarzeń branżowych czy koordynacja social mediów. Odpowiadał również za współtworzenie contentu redakcji i przeprowadzanie kluczowych wywiadów z decydentami z branży.

W Triple PR jako PR Consultant jest odpowiedzialny przede wszystkim za doradztwo dla klientów z branży real estate. Tomasz Puszczyk jest również zaangażowany w rozwój usług agencji oraz pozyskiwanie nowych kontraktów.