Paley European Institute – filia amerykańskiego Instytutu utworzonego przez dr. Drora Paley`a – światowej sławy eksperta z zakresu ortopedii dziecięcej – postawiła na działania PR i zaufała naszej agencji. Od października zajmujemy się stałą, kompleksową obsługą komunikacyjną Instytutu. Wcześniej, od lipca br., współpracowałyśmy z Instytutem projektowo.

Nasze działania dla PEI obejmują strategiczne doradztwo wizerunkowe i komunikacyjne.  Odpowiadamy także za prowadzenie działań Media Relations, w tym plasowanie w mediach specjalistów związanych z Paley European Institute oraz prezentowanie historii wybranych pacjentów. Ponadto, w zakresie naszych obowiązków znajduje się nawiązywanie relacji i kontakty z organizacjami zdrowotnymi oraz prowadzenie profilu Instytutu na Facebooku.
Paley European Institute specjalizuje się w leczeniu wrodzonych, rozwojowych i pourazowych schorzeń ortopedycznych małych i dorosłych pacjentów. Misją Instytutu jest zapewnianie najwyższych standardów opieki nad pacjentem oraz zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologicznie metod leczenia. Zapewnia on pełną opiekę doświadczonych specjalistów. Lekarze Instytutu towarzyszą pacjentowi w całym procesie dochodzenia do zdrowia, a tym samym osiągnięcia możliwe najlepszych wyników leczenia. Na pokładzie Paley European Institute znajdują się nie tylko polscy ortopedzi, którym zaufał i których przeszkolił dr Dror Paley, ale także m.in. rehabilitanci, dietetycy i psycholodzy.