Grupa Reesco, działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych, powierzyła naszej agencji działania z zakresu public relations. Od początku marca zajmujemy się strategicznym firmy oraz kompleksową obsługą PR.

Nasze działania obejmują między innymi wsparcie strategiczne i komunikacyjne procesu powiększenia grupy o nowe spółki: Reesco Hospitality, działającą w obszarze inwestycji hotelowych i PRS oraz Reesco Retail, zajmującą się powierzchniami i galeriami handlowymi.

Grupa Reesco projektuje i wykonuje przebudowy powierzchni oraz budynków komercyjnych. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, zarządza całym procesem – od studium wykonalności, projektowania, przez prace budowlane, aż po wręczenie karty dostępu. Eksperci Reesco analizują i doradzają klientom, projektują i wykonują prace budowlane (design & build). Zajmują się również kalkulacją i kontrolą kosztów budowy. Przez ostatnie 10 lat firma zrealizowała ponad 700 000 mkw., oddając do użytku nową przestrzeń biurową, handlową i hotelową dla deweloperów, funduszy i najemców. Grupa Reesco jest członkiem-założycielem Studia Alliance –  grupy ekspertów sektora workplace w Europie.

Po stronie Triple PR projekt prowadzą Magdalena Dymek oraz Tomasz Puszczyk. Strategicznie nad działaniami public relations czuwa Agnieszka Malesza-Woźniak.