ILF Consulting Engineers Polska, jedna z wiodących inżynierskich firm projektowo-doradczych, powierzyła naszej agencji PR działania z zakresu Public Relations. Odpowiadamy za strategiczne doradztwo wizerunkowe oraz kompleksową komunikację firmy.

ILF Consulting Engineers Polska świadczy kompleksowe usługi w obszarach: energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko, transport i przestrzeń miejska, ropa, gaz i przemysł. Łącząc bogate doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą techniczną i menedżerską, z sukcesem prowadzi działania projektowe, doradcze oraz związane z zarządzaniem i nadzorem nad realizacją inwestycji.

Dzięki międzynarodowemu know-how i kompetentnemu zespołowi, już od ponad 20 lat umiejętnie stawia czoła nawet najbardziej złożonym interdyscyplinarnym zadaniom, służąc wsparciem w trakcie całego cyklu realizacji przedsięwzięcia oraz łącząc kompetencje techniczne z wielu dziedzin. Ma w swoim portfolio ponad 300 projektów z różnych branż w Europie, obu Amerykach, Afryce oraz Azji. Klientami firmy są inwestorzy krajowi i zagraniczni, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Należy do Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym, skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

Nasza agencja PR jest odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną firmy. Do naszych zadań należy prowadzenie biura prasowego, plasowanie ekspertów w mediach oraz oprawa medialna raportów. Ponadto, prowadzimy komunikację kryzysową.

Zadbamy o obecność ILF Polska w mediach branżowych, a także biznesowych.