Cube Garden, młoda polska marka, oferująca designerskie zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku, wybrała agencję PR. W ramach współpracy, będziemy zajmować się budowaniem jej wizerunku, działaniami Media Relations oraz komunikacją w mediach społecznościowych.

Współpracę rozpoczęliśmy w lipcu 2020 roku. Od tej pory, zajmujemy się kompleksową obsługą PR, wspierając debiut marki komunikacyjnie i strategicznie. Jesteśmy odpowiedzialni za współpracę z mediami oraz tworzenie jakościowego contentu i obsługę kanałów marki w mediach społecznościowych (na Facebooku i Instagramie). Wspieramy także klienta doradczo, między innymi w kwestiach współpracy z influencerami.

Po stronie naszej Agencji za współpracę z Klientem odpowiedzialne są Magdalena Dymek, PR Manager oraz Paula Minkus, Senior PR Consultant.

Cube Garden to debiutująca na rynku polska marka, oferująca modułowe zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku. Powstała we Wrocławiu w ramach Grupy Terytorium, która już od 17 lat wspiera sprzedaż najlepszych marek, z powodzeniem realizując projekty pełne pasji, zaangażowania i kreatywności. Projekty Cube Garden powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i estetykę z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. To zespół zdolnych projektantów, tworzących ponadczasowe, minimalistyczne, lecz niezwykle efektowne aranżacje ogrodowe i tarasowe… dla ducha i wewnętrznego balansu.