Nasza Agencja współpracuje z Akademią Kobiet od kwietnia 2019 roku.  Dotychczas  odpowiedzialne byłyśmy za działania w social mediach. Od czerwca br. marka powierzyła nam kompleksową obsługę public relations.
Od początku czerwca nasza Agencja odpowiada za działania wizerunkowe, działania Media Relations, nawiązanie współpracy z blogerkami, koordynowanie zaangażowanie prelegentów w akcje specjalne, tworzenie materiałów na stronę oraz contentu na potrzeby social mediów i obsługę profili marki w mediach społecznościowych (Facebook i LinkedIn).
Akademia Kobiet jest wydarzeniem zrzeszającym aktywne i ambitne kobiety z całej Polski. Ma na celu inspirowanie i motywowanie do działania oraz podejmowania wyzwań zawodowych. Pomysłodawczynią, organizatorką i właścicielką marki jest Monika Lichota. Wydarzenie podczas czterech minionych edycji, zgromadziło 1200 uczestników, 40 partnerów oraz 75 prelegentów. To ogromna przyjemność moc wspierać Akademię Kobiet. Projekt ten jest dla nas inspirujący i zawodowo i osobiście. Cieszymy się, że możemy być jego częścią.