Agnieszka Malesza-Woźniak

Agnieszka Malesza-Woźniak

agnieszka.malesza@triplepr.pl

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Paula Minkus i Aneta Gałka awansowały w strukturach naszej Agencji. Każda z nich objęła w Triple PR stanowisko Senior PR Consultant –   Paula, w dziale obsługującym marki z kategorii lifestyle, a Aneta – klientów B2B.

 

Paula  jest związana z Triple PR od ponad dwóch lat. Jako PR Specialist prowadziła działania public relations przede wszystkim dla klientów z kategorii beauty oraz interior design. Na nowym stanowisku w dalszym ciągu będzie odpowiedzialna za obsługę marki Natura Siberica, Polskiej Grupy Porcelanowej (marki  Ćmielów, Lubiana, Chodzież i Ćmielów Design Studio) oraz Forbis Group.
Aneta pracę w Triple PR rozpoczęła we wrześniu 2017 roku. Na początku prowadziła działania media  relations dla ODO 24 (które kontynuuje do dziś) oraz odpowiadała za realizację kampanii społecznej Fundacji Wiedza to Bezpieczeństwo pt. „Potencjalnie nieBezpieczni”. Aktualnie zajmuje się kompleksową obsługą wybranych klientów biznesowych, m.in. Multiconsult Polska, oraz podmiotów z branży marketingowej – Codemedia i Global Shopper Marketing.