Nasza dotychczasowa współpraca z TFG Asset Management, spółką z sektora nieruchomości, została rozszerzona o kolejne zadania. W ramach nowych obowiązków Klient powierzył nam organizację serii wydarzeń w budynkach z portfolio firmy, skierowanych zarówno do najemców, jak i agentów nieruchomości działających na poszczególnych rynkach.

Organizacja aż czterech czerwcowych wydarzeń w trzech różnych miastach była dla nas nie lada wyzwaniem – czas na ich zaplanowanie i przygotowanie wynosił zaledwie półtora miesiąca. Intensywna praca zespołu oraz dbałość o każdy szczegół przyniosły jednak świetne rezultaty – wszystkie eventy okazały się sukcesem i cieszyły wysoką frekwencją. Poniżej kilka słów o każdym z wydarzeń.

Tydzień na sportowo w Stratos Office Center w Warszawie

W Centrum Biznesowym Stratos zorganizowaliśmy tydzień sportowy, podczas którego najemcy mieli okazję udziału w bezpłatnych zajęciach fizycznych. Ćwiczenia prowadzone były przez wykwalifikowanych trenerów oraz charakteryzowały się zróżnicowanym stopniem intensywności – uczestnicy mogli zapisać się zarówno na spokojne rozciąganie kręgosłupa, jogę, jak i na energetyczną salsę czy zumbę. Nie zabrakło też spotkania warsztatowego – pokazującego, jak efektywnie radzić sobie ze stresem. Każdy uczestnik otrzymał także podarunek, który z pewnością zachęci do dalszej aktywności fizycznej.

Powitanie lata w West Forum we Wrocławiu

Na powitanie sezonu letniego we Wrocławiu zorganizowaliśmy dwa oddzielne wydarzenia. Najemców zaprosiliśmy na letni, całodniowy piknik w ogrodach kompleksu. W harmonogramie znalazły się zabawy na świeżym powietrzu, degustacja pysznych lodów i lemoniad, sesje jogi, a także warsztaty z tworzenia miniaturowych lasów w słoikach, które okazały się bezkonkurencyjnym hitem!

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych, zielony teren kompleksu został przeistoczony w grill party dla agentów nieruchomości z Wrocławia i okolic. Na gości czekało mnóstwo pysznego jedzenia i kolorowych koktajli, a także główna atrakcja wieczoru – pokaz barmański z elementami warsztatowymi. Wszyscy uczestniczy wydarzenia otrzymali upominki.

Aloha Party w CUBE Office Park w Gdańsku

Czerwiec zakończyliśmy w rytmach hula, podczas niezwykłej imprezy „Aloha Party”. Na wydarzenie zaprosiliśmy lokalne agencje nieruchomości oraz partnerów biznesowych naszego klienta. Event odbył się w jednym z budynków należących do kompleksu CUBE Office Park. Przy pomocy wielu kolorowych dekoracji przestrzeń została przeistoczona w iście wakacyjną destynację. Podczas eventu naprawdę wiele się działo.  Program obejmował pokaz tańca hawajskiego wraz z warsztatami dla chętnych, popis umiejętności barmańskich, a także konkurs z nagrodami. Oczywiście nie zabrakło też smakowitych finger foodów, letnich koktajli i wakacyjnej muzyki. Przez cały wieczór goście mogli korzystać z różnego typu gier, fotobudki 360o oraz podziwiać widoki ze strefy relaksu na tarasie. Na zakończenie imprezy wręczyliśmy prezenty, które będą na co dzień przypominać o tym hawajskim wieczorze.

Po stronie agencji za koordynację wydarzeń odpowiedzialne były Aleksandra Konopka oraz Natalia Hajduk z zespołu koordynowanego przez Magdalenę Dymek.