W Triple PR weszłyśmy w okres przedświąteczny, a za sprawą naszego Klienta – marki Tchibo… planujemy już kolejny rok. Dziś przedstawiłyśmy światu wyjątkowy kalendarz na 2020. Dlaczego wyjątkowy? Ponieważ stworzony z myślą o wszystkich, planujących w nadchodzącym roku zadbać nie tylko o siebie, ale także o lepsze „samopoczucie” naszej planety. Premiera odbyła się w gościnnych progach Burda International Polska, gdzie miałyśmy przyjemność zorganizować zielone eko-warsztaty.

 

Z uwagi na to, że marka Tchibo przykłada coraz większą wagę do produkcji i promowania życia w duchu eko, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, nowy kalendarz jest skarbnicą wskazówek i przykładów, jak, za pośrednictwem małych kroków, działać na korzyść środowiska. W środku znajdują się przykłady „eko-nawyków”, przepisów i praktycznej wiedzy, która pomaga wdrożyć zasady zero waste w domu.  Na dodatek wykonany został w całości z papieru posiadającego certyfikaty FSC.

Premiera takiego „zielonego” kalendarza musiała być wypełniona zielenią! Podczas warsztatów kreatywnych, dziennikarki Burda International Polska wykonały lasy w słoikach, czyli swoje małe, prywatne „ekosystemy”. Przy filiżance aromatycznej kawy porozmawiałyśmy o świątecznych kolekcjach Tchibo, planach wydawniczych oraz… roli roślin w naszych przestrzeniach. 🙂