Warszawska agencja public relations Triple PR dołączyła do grona najemców biurowca HOP, zlokalizowanego przy ulicy Chmielnej w Warszawie.

Agencja, specjalizująca się w obsłudze klientów z branży real estate i usług dla biznesu, do nowego biura wprowadziła się w styczniu 2024 roku. Triple PR wybrało przestrzeń na trzecim piętrze obiektu i korzysta z wygodnego oraz funkcjonalnego biura serwisowanego.

HOP to postmodernistyczny biurowiec z lat 90., który zmodernizowała Syrena Real Estate. Autorką projektu jest Anna Łoskiewicz z Łoskiewicz Studio. Budynek HOP składa się z sześciu kondygnacji naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej. Fasadę biurowca zdobią charakterystyczne dla postmodernizmu geometryczne wzory oraz pasy pokryte miedzianą farbą, które nawiązują do barwy ceglanych ścian przedwojennych kamienic. Przed wejściem do budynku przy zjeździe na podziemny parking postawione zostały totemy, rzeźby pomalowane w białe i czarne pasy. Na parterze znajduje się strefa coworkingowa dla użytkowników budynku oraz sale konferencyjne.

– Biurowiec HOP to nie tylko przestrzeń, która sprzyja kreatywności i rozwijaniu potencjału naszej agencji, ale również stanowi fascynujący przykład modernizacji, co szczególnie cenimy w kontekście zrównoważonego rozwoju. Cieszymy się, że pracujemy w centrum życia branży real estate – mówi Agnieszka Malesza-Woźniak, partnerka zarządzająca Triple PR.

Agencja Triple PR jest obecna na polskim rynku od 2008 roku i specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym. Usługi oferowane przez agencję są zaprojektowane tak, aby wspierać biznesowe i strategiczne cele klientów. Triple PR, oprócz działań PR i CSR, oferuje warsztaty strategiczne i szkolenia. Agencja doradza klientom w zakresie obecności na platformie LinkedIn oraz współtworzy programy employee advocacy. Triple PR oferuje również kompleksowe rozwiązania dla prezesów, managerów, liderów i ekspertów w zakresie personal brandingu. Agencja ma w portfolio m.in. takie marki, jak: ŠKODA Polska, Hebe, Cushman & Wakefield Polska, Oracle, Grupa Reesco, TFG Asset Management Polska, Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych, Faktoria, Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, ILF Consulting Engineers Polska, Leroy Merlin czy Tchibo.