Od początku grudnia 2023 roku zespół Triple PR współtworzy komunikację dla ogólnopolskiej akcji Karmimy Psiaki, która jest częścią Fundacji Sarigato.

#CharytatywnaChoinka to akcja na rzecz bezdomnych zwierzaków z przytulisk w całej Polsce. Jest to już szósta edycja tego wydarzenia, organizowana przez Karmimy Psiaki – projekt Fundacji Sarigato. W tym roku w akcji bierze udział ponad tysiąc zwierzaków z siedemdziesięciu sześciu placówek.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy wejść na stronę: https://www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka, wybrać bezdomniaka, którego chcemy obdarować w te święta, sprawdzić, czego potrzebuje i zrobić mu niespodziankę. Prezent zostanie wysłany bezpośrednio do schroniska.

Triple PR odpowiada za bieżący kontakt z dziennikarzami, promocję akcji w mediach oraz za współpracę z influencerami.

Cieszymy się, że jako agencja możemy wspierać tak wyjątkową akcję, jaką jest #CharytatywnaChoinka. To nie tylko świąteczna inicjatywa, ale także manifest solidarności i troski o tych, którzy potrzebują wsparcia – mówi Anna Olkowicz, partnerka zarządzająca Triple PR.

Z ramienia agencji za współpracę z influencerami i komunikację z mediami odpowiedzialne są Paulina Woźniak, Project Manager, oraz Beata Szauer, PR Specialist. Obsługę tego klienta nadzoruje Anna Olkowicz, partnerka zarządzająca Triple PR.

Klient sam zgłosił się do agencji.