Kancelaria Chałas i Wspólnicy, specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz dużego biznesu, powierzyła nam swój wizerunek i obecność w mediach. Triple PR przygotuje strategię komunikacji kancelarii oraz zajmie się jej realizacją.

Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy powierzyła nam komunikację ekspercką i osobistą. Będzie także korzystała ze stałego doradztwa wizerunkowego. Ponadto do naszych obowiązków należą działania z zakresu Media Relations, w tym prowadzenie biura prasowego kancelarii.

Kancelaria Chałas i Wspólnicy jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Koncentruje się na obsłudze dużego biznesu. Specjalizuje się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych – najliczniejszą grupę Klientów stanowią wiodące zagraniczne koncerny. Na polskim i europejskim rynku kancelaria znana jest z realizacji dużych i skomplikowanych projektów oraz transakcji. Usługi prawne obejmują wszystkie obszary prowadzenia działalności gospodarczej. Dominującymi specjalizacjami są: proces, prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, własność intelektualna, life science and healthcare, obsługa rynków wschodnich.  Z ramienia Triple PR kancelarię obsługuje nasza PR Manager, Martyna Kempińska, wraz z zespołem.