Warszawski inwestor i deweloper – Kompania Domowa – poszerza współpracę z naszą Agencją. Od 1 czerwca br. Triple PR odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe dla spółki, jak i poszczególnych inwestycji.

Dotychczasowe działania prowadzone przez nas na rzecz Kompanii Domowej obejmowały tworzenia materiałów na kanały social media oraz projektową współpracę w zakresie Media Relations. Od maja nasza Agencja jest odpowiedzialna doradztwo strategiczne, kompleksowe prowadzenie komunikacji z mediami oraz kanałów Social Media – Facebook i Instagram, a także koordynację sesji zdjęciowych. Wspieramy również dział marketingu Kompanii Domowej w tworzeniu materiałów sprzedażowych i bieżących działaniach promocyjnych.

Kompania Domowa  to warszawski inwestor i deweloper, który buduje i prowadzi sprzedaż nowych mieszkań – domów wielorodzinnych, w najciekawszych miejscach w stolicy. Inwestycje wyróżnia dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Kompania Domowa jest wspólnym przedsięwzięciem Bogdana Żołnierzaka oraz Mariusza Sawoniewskiego. Bogdan Żołnierzak pracował m.in. dla międzynarodowych sieci handlowych, a jako Prezes Zarządu zarządzał grupą deweloperską Napollo (wcześniej Nap Invest), z powodzeniem działającą na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. Mariusz Sawoniewski związany był zawodowo z giełdową grupą budowlaną Unibep S.A. oraz deweloperską Unidevelopment S.A, gdzie pełnił funkcje w zarządzie obu spółek.