AdWise Group, specjalizująca się w efektywnej komunikacji marketingowej, nawiązała współpracę z naszą Agencją. Od września odpowiadamy kompleksowo za kształtowanie wizerunku Grupy i poszczególnych spółek, a także liderów stojących na ich czele.

AdWise Group to grupa marketingowa zrzeszająca trzy podmioty: Brandwise, Animise oraz Kancelarię Bil.
Brandwise to agencja marketingu zintegrowanego, specjalizująca się w skutecznej komunikacji oraz tworzeniu unikatowych narzędzi marketingowych. O jej przewadze stanowi fakt, że eksperci, którzy stworzyli Brandwise, przez wiele lat pracowali w strukturach korporacji i wiedzą jakiego modelu i efektów współpracy oczekują Klienci o takim profilu.
Animise to studio produkcji animacji i filmów biznesowych, szybko i efektywnie trafiających z komunikatem do odbiorców. Każda realizacje jest dopasowana do celów i budżetu Klienta, oparta na wiedzy o najlepszych praktykach w produkcji video. Animise, w opracowywaniu scenariuszy, bazuje również na twardych danych, dzięki czemu osiąga zamierzone wyniki.
Kancelaria Bil, będąca częścią AdWise Group, zapewnia klientom wsparcie prawne w zakresie prowadzonych działań promocyjnych i obsługę prawną dla firm.
Spółki uzupełniają swoje kompetencje, tworząc kompleksowe rozwiązania – przede wszystkim dla firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej. Do grona klientów Grupy należą takie marki jak AVIVA, HAPI Pożyczki, Marshal Lion Group, Accenture, Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń (dawniej Gothaer), Link4, Creamfinance, AMIC czy Provident.
Do naszych zadań należy m.in. stworzenie i wdrożenie strategii komunikacji, strategiczne i bieżące doradztwo, działania Media Relations i aktywności wspierające. Agencja odpowiada również za pozycjonowanie liderów poszczególnych Spółek oraz całej Grupy w mediach. Celem działań ma być podkreślenie kompetencji, doświadczenia i najwyższych standardów obsługi klienta.
Po stronie naszej Agencji za działania odpowiada zespół, na czele którego stoi Martyna Kempińska, PR Manager. Wsparcie strategiczne zapewnia Agnieszka Malesza-Woźniak, Partner. Po stronie Klienta za działania odpowiada Joanna Gajewska, Managing Director Animise.